Перемога в Кубку України. 2007 рік

27 травня 2007 року, обігравши 2:1 донецький «Шахтар», «Динамо» здобуло дев'ятий у своїй історії Кубок України.

На шляху до трофею підопічні Анатолія Дем’яненка провели сім матчів, і не всі з них складалися для киян легко.

У боротьбу кияни вступили з 1/16 фіналу, зігравши на виїзді з мелітопольським ОЛКОМом. Навіть резервним складом гості здобули легку перемогу та пройшли далі. Дублем ще до перерви відзначився захисник Віталій Мандзюк, у другому таймі ще по одному м’ячу забили Денис Олійник та Владислав Ващук.

Кубок України. 1/16 фіналу

20 вересня 2006. Мелітополь, стадіон «Спартак». 9 500 глядачів

ОЛКОМ (Мелітополь) - «Динамо» - 0:4 (0:2)

«Динамо»: Рибка, Ірімія, Мандзюк, Дмитрулін, Федорів, Ващук, Михалик (Оберемко, 46), Марцваладзе (Ксьонз, 76), Пеєв, Алієв, Верпаковскіс (Олійник, 62).

Голи: Мандзюк (10, 45), Олійник (72), Ващук (85).

Матч із ФК «Харків» вийшов бойовим. Уже на 24-й хвилині господарі залишилися в меншості після того, як бразилець Рібейро отримав два попередження та залишив поле. Маючи на одного гравця більше, «Динамо» забило двічі, відзначилися Тарас Михалик та Флорін Чернат, а коли склади вирівнялися після вилучення Артема Мілевського «біло-сині» просто довели гру до перемоги.

Кубок України. 1/8 фіналу

25 жовтня 2006. Харків, стадіон «Металіст». 7 000 глядачів

ФК «Харків» - «Динамо» - 0:2 (0:1)

«Динамо»: Рибка, Маркович, Мандзюк, Ващук (Гавранчич, 11), Ель Каддурі, Михалик, Юссуф (Несмачний, 66), Чернат, Мілевський, Клебер, Ребров (Белькевич, 55).

Голи: Михалик (34), Чернат (53).

Вилучені: Рібейро (24) – Мілевський (60).

У цьогорічному розіграші, згідно регламенту, знову повернулися до практики двохматчевих протистоянь у чвертьфіналі. Протистояння з «Дніпром» вийшло «гарячим», незважаючи на те, що обидві гри відбулися в грудні.

У першому матчі, що пройшов у Києві, команди обмінялися забитими м’ячами в середині другого тайму, коли на гол Максима Шацьких гості відповіли влучним ударом Сергія Корніленка, і поєдинок завершився результативною нічиєю.

Матч-відповідь також подарував інтригу. Знову динамівці відкрили рахунок після точного удару Максима Шацьких, але дніпряни відігралися завдяки голу Олександра Мелащенка. Трохи згодом господарі залишилися в меншості, коли був вилучений Володимир Єзерський. Коли ж усі готувалися до додаткового часу, «біло-сині» на четвертій компенсованій хвилині забили переможний м’яч – відзначився Айїла Юссуф.

Кубок України. 1/4 фіналу, перший матч

1 грудня 2006. Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського, 12 500 глядачів

«Динамо» - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 1:1 (0:0)

«Динамо»: Шовковський, Гавранчич, Ель Каддурі, Родріго, Маркович, Михалик, Белькевич (Чернат, 73), Гусєв, Юссуф, Шацьких, Мілевський.

Голи: Шацьких (61) – Корніленко (67).

Кубок України. 1/4 фіналу, матч-відповідь

10 грудня 2006. Дніпропетровськ, стадіон «Метеор», 18 000 глядачів

«Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Динамо» - 1:2 (0:0)

«Динамо»: Шовковський, Мандзюк (Ротань, 18), Несмачний, Маркович (Нінкович, 90+1), Ващук, Михалик, Чернат (Ребров, 65), Гусєв, Юссуф, Шацьких, Мілевський.

Голи: Мелащенко (75) – Шацьких (64), Юссуф (90+4).

Вилучений: Єзерський (77).

У першому півфінальному матчі «Динамо» здобуло мінімальну перемогу над «Металістом», забивши в Харкові єдиний м’яч у другому таймі після влучного удару Артема Мілевського.

У Києві гості відкрили рахунок, але господарі вже до середини першого тайму забили два м’ячі завдяки старанням бразильців Клебера та Родріго. Харків’яни відігралися, і інтрига трималася до останніх хвилин, коли два голи Діого Рінкона та Олега Гусєва зняли всі питання про переможця дуелі.

Кубок України. 1/2 фіналу, перший матч

18 квітня 2007. Харків, стадіон «Металіст». 20 500 глядачів

«Металіст» (Харків) - «Динамо» - 0:1 (0:0)

«Динамо»: Шовковський, Несмачний, Родріго, Ващук, Маркович, Михалик, Гіоане (Корреа, 67), Гусєв, Ротань (Чернат, 73), Мілевський, Клебер (Туре, 82).

Гол: Мілевський (77).

Кубок України. 1/2 фіналу, матч-відповідь

9 травня 2007. Київ, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 10 700 глядачів

«Динамо» - «Металіст» (Харків) - 4:2 (2:1)

«Динамо»: Шовковський, Несмачний, Родріго, Ващук, Гіоане (Алієв, 46), Чернат (Мандзюк, 46), Діого Рінкон, Гусєв, Юссуф, Ротань, Клебер.

Голи: Клебер (17), Родріго (23), Діого Рінкон (83), Гусєв (86) – Фомін (15), Рикун (49, пен.).

Нереалізований пенальті: Діого Рінкон (23).

Фінальний поєдинок на НСК «Олімпійський» між непримиренними суперниками подарував яскраву гру у виконанні провідних клубів країни. Перший тайм вийшов «сухим», але невдовзі після перерви Клебер вдало замкнув подачу з правого флангу, і голкіпер парирував м’яча вже за лінією воріт.

На 70-й хвилині кияни залишилися в меншості після вилучення Родріго, але навіть за такої ситуації змогли подвоїти свою перевагу. Олег Гусєв вибіг у контратаку, сміливо пішов на кількох суперників та пробив з-за меж штрафного майданчика – м’яч після рикошету вдарився у поперечину та опустився за лінію воріт.

На останній хвилині «гірники» змогли відіграти один м’яч після того, як Елано вдало розібрався у штрафному майданчику, але підопічним Анатолія Дем’яненка все ж вдалося довести матч до перемоги.