Олександр Андрієвський: «На зборі працюємо в основному з м'ячем. Але не сказав би, що тренування легкі»

Олександр Андрієвський: «На зборі працюємо в основному з м'ячем. Але не сказав би, що тренування легкі»

- Олександре, з яким настроєм провели вечірнє тренування напередодні гри з «Легією»?

- Позитивний, бойовий настрій, як зазвичай на зборах. В основному проводили тактичні, ігрові вправи. Тренер сказав, що нам потрібно додавати в командних діях у захисті. Зараз ми награємо схеми гри в обороні.

- Бігова робота завершилася ще в Києві, а тут вже акцент на роботі з м'ячами?

- З м'ячами в Києві працювати було складно зважаючи на погодні умови. Тут інший клімат, і поля у відмінному стані, працюємо в основному з м'ячем. Але я не сказав би, що тренування тому легкі. Наголос робиться в той же час і на фізиці, і на тактиці.

- Замість розминки команда виконувала тактичну вправу?

- Так, ми поділилися на дві команди по 11 гравців, і без опору контролювали м'яч. Таким чином ми награємо схеми, які повинні втілювати в матчах.

- Скільки пар бутс тобі потрібно для тренувань?

- На збір узяв чотири пари бутс. Потрібно бути до всього готовим. Сьогодні тренувався в звичайних 13-шипових. Поле в відмінному стані, і в них було комфортно.

- Зараз команда перейшла до режиму одноразових тренувань?

- Це питання краще задати тренерському штабу. Вчора було два заняття, сьогодні – одне на футбольному полі. Вранці ми займалися в тренажерному залі.

- Завтра «Динамо» зіграє перший контрольний матч, суперник – чемпіон Польщі. Чого чекаєш від цієї зустрічі?

- Так як у нас спарингів не було, важко зрозуміти, в якому ми стані. Подивимося. Суперник у нас хороший, так що буде цікаво.

- Ви зіграєте на фоні втоми?

- У якійсь мірі – так, тим більше, що у нас були досить-таки важкі тренування у фізичному плані. Думаю, в фізичному плані буде важко. Але настрій відмінний, умови – хороші, погода шикарна, особливо ввечері, як для тренувань, так і для ігор.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер