Перший тріумф "біло-синіх" в розіграшах національних Кубків.

Шлях до фіналу

1/16 фіналу, перший матч

«Сокіл-ЛОРТА» (Львів) - «Динамо» 0:7

Голи: Грицина (16, 60) Алексаненков (36), Мінтенко (65, 75), Зуєнко (78), Волотек (86)

«Динамо»: Кутєпов (Сирота, 46), Безсмертний (Ковалець, 46), Пономаренко (Панкратьєв, 46), Алексаненков, Зуєнко, Волотек, Мізін (Ребров, 60), Грицина, Мінтенко, Беца, Шаран

Другий матч

«Динамо» - «Сокіл-ЛОРТА» (Львів) 3:0

Голи: Грицина (16, з пенальті), Мінтенко (61), Мізін (78)

«Динамо»: Кутєпов, Беца, Зуєнко, Безсмертний, Пономаренко, Грицина, Яковенко (Шаран, 46), Алексаненков, Мінтенко, Бєлкін, Мізін

1/8 фіналу, перший матч

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Динамо» 0:2

Голи: Леоненко (41, 77)

«Динамо»: Мартінкенас, Лужний, Цвейба, Дем'яненко, Шматоваленко, Ковалець (Грицина, 75), Мізін (Алексаненков, 80), Панкратьєв, Бєлкін, Леоненко, Шкапенко

Другий матч

«Динамо» - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 4:1

Голи: Леоненко (17, 44), Шкапенко (37), Зуєнко (87) - Лахмай (29)

«Динамо»: Мартінкенас, Лужний, Цвейба (Мізін, 46), Дем'яненко, Шматоваленко, Ковалець (Беца, 46), Грицина, Панкратьєв (Алексаненков, 63), Шаран (Зуєнко, 80), Леоненко, Шкапенко

1/4 фіналу, перший матч

«Динамо» - «Волинь» (Луцьк) 5:1

Голи: Ребров (17), Мізін (31, 33, 62), Шкапенко (89) - Каратаєв (47)

«Динамо»: Кутепов, Лужний, Пономаренко, Безсмертний, Шматоваленко, Ковалець (Анненков, 78), Мізін, Грицина (Сукіасян, 75), Топчієв, Ребров (Зав'ялов, 65), Шкапенко

Другий матч

«Волинь» (Луцьк) - «Динамо» (Київ) 2:2

Голи: Пилипенко (65, 86) - Шкапенко (11, 76)

«Динамо»: Мартінкенас, Лужний, Пономаренко, Безсмертний (Алексаненков, 46), Шаран, Сукіасян (Зав'ялов, 80), Хруслов, Грицина (Ребров, 46), Топчієв (Мізін, 46), Леоненко (Шматоваленко, 65), Шкапенко

1/2 фіналу, перший матч

«Металіст» (Харків) - «Динамо» 1:1

Голи: Кандауров (62) - Лужний (27)

«Динамо»: Кутєпов, Лужний, Пономаренко, Хруслов (Шкапенко, 40), Шаран, Ковалець (Шматоваленко, 80), Анненков, Грицина, Топчієв, Ребров, Мізін

Другий матч

«Динамо» - «Металіст» (Харків) 3:0

Голи: Ребров (18), Мізін (55, з пенальті), Топчієв (64)

«Динамо»: Кутєпов, Лужний, Пономаренко, Безсмертний, Шматоваленко (Шаран, 46), Ковалець (Грицина, 57), Мізін, Ребров (Сукіасян, 75), Топчієв, Леоненко, Шкапенко (Анненков, 70)

Фінал

30 травня 1993 року, київське «Динамо» вперше стало володарем Кубка України.

Це був другий за рахунком розіграш національного Кубка, у фіналі першого в 1992 році «Чорноморець» здолав у додатковий час «Металіст», а «Динамо» поступилося у чвертьфіналі запорізькому «Торпедо».

Матч за трофей відбувся в Києві, на Республіканському стадіоні. Динамівці зіткнулися із серйозним опором з боку традиційно непоступливих львівських «Карпат», які очолював Мирон Маркевич. Однак перемогу команда Михайла Фоменка здобула доволі впевнену. Вже у середині першого тайму Віктор Леоненко, накрутивши на куті воротарського захисника, з гострого кута відправив м'яч під поперечину. А після перерви Дмитро Топчієв, який розпочинав сезон у складі «Карпат», замкнув ударом головою навіс із флангу.

На передостанній хвилині «Карпати» відіграли один м'яч – Ігор Плотко реалізував пенальті. До слова, у складі львів'ян грали майбутні динамівці Андрій Гусин і Василь Кардаш.

«Динамо» здобуло перемогу з рахунком 2:1 і вперше у своїй історії завоювало Кубок України.

«Динамо» (Київ) - «Карпати» (Львів) 2:1 (1:0)

30.05.1993. Київ. Республіканський стадіон. 47 000 глядачів. +17°C.

Арбітри: Володимир П'яних (Донецьк) - Віктор Головко (Дніпропетровськ) і Степан Сельменський (Ужгород).

Динамо: Кутєпов Ігор, Лужний Олег (к), Пономаренко Віталій, Хруслов В'ячеслав (Шаран Володимир, 80), Шматоваленко Сергій, Ребров Сергій (Ковалець Сергій, 46), Анненков Андрій, Грицина Юрій (Шкапенко Павло, 63), Топчієв Дмитро, Леоненко Віктор, Безсмертний Анатолій.

Тренер: Фоменко Михайло.

Карпати: Стронціцький Богдан, Романишин Сергій, Чижевський Олександр, Гусін Андрій, Мокрицький Юрій (к), Петрик Анатолій, Кардаш Василь, Леськів Василь, Шулятицький Юрій (Каліщук Микола, 46), Плотко Ігор, Стельмах Михайло (Мазур Дмитро, 75).

Тренер: Маркевич Мирон.

Голи: 1:0 - Леоненко Віктор (23), 2:0 - Топчієв Дмитро (64), 2:1 - Плотко Ігор (89, з пенальті).

Попереджений: Мокрицький Юрій (56).