ДИНАМО: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Дубинчак - Сидорчук, Шепелев - Антюх, Гармаш, Вербич - Супряга

Атлетіко Пульпіленьйо: Ерік - Начо Руїз, Рубен Прімо, Маті, Давід Сегура, Хуанра, Давід Арділ, Начо Лопес, Альваро Гаррідо, Аресо, Парра

Матч розпочався!
3' —

Кендзьора зупиняє прохід гравця Атлетіко по лівому флангу.

6' —

Гармаш заробив стандарт на користь Динамо. Шепелєв виконав навіс зі штрафного, який ударом головою замкнув Бурда - вище воріт.

11' —

Після подачі Дубінчака з лівого флангу м'яч зрикошетив у штрафному Атлетіко, що завадило Антюху на протилежному фланзі замкнути передачу.

16' —

Пауза в грі - Начо Лопесу знадобилася допомога лікарів після зіткнення з Шабановим.

18' —

Наші суперники активно йдуть вперед, в основному задіюючи свій правий фланг. Проте захисники Динамо нівелюють будь-яку можливу небезпеку біля воріт Бойка.

22' —

Шабанов вирішив завдати дальнього удару - неточно.

23' —
Чудовий момент у Дубінчака!

Владислав міг виводити Динамо вперед, але на його удар з короткої дистанції встиг зреагувати голкіпер суперників Ерік!

29' —

Бойко зреагував на перший удар в площину воріт Динамо.

36' —

Після подачі Атлетіко зі штрафного Бойко кулаком впевнено виніс м'яч далеко в поле.

39' —

Бойко знову в грі - цього разу голкіпер зіграв на виході після навісу з лівого флангу.

42' —
ЗАМІНА

Владислав Дубінчак не може продовжити гру через ушкодження. Замість нього на полі з'явився Костянтин Вівчаренко.

45' —
Перший тайм завершено
45' —

СКЛАД ДИНАМО НА ДРУГИЙ ТАЙМ: Моргун - Тимчик, Боль, Сирота, Вівчаренко - Бражко, Шапаренко - Циганков, Буяльський, де Пена - Кулач.

45' —
Розпочався другий тайм
52' —

Де Пена намагався прострілити з лівого флангу до штрафного майданчика - м'яч звалився з ноги уругвайця.

53' —

Завдяки діям Буяльського у штрафному Атлетіко динамівці заробили право на кутовий. Виконання корнера завершилося ударом Бражка низом, який зупинили захисники.

64' —

Буяльський завдав удару з напівкола штрафного - м'яч після невеликого рикошету пішов на кутовий.

66' —
ГОООООООЛ!

Динамо забиває перший м'яч на зимових зборах! Віктор Циганков у боротьбі з захисником замкнув простріл Владислава Кулача з лівої частини штрафного!

68' —

Маті заробив попередження за фол проти Кулача, Динамо отримало право на стандарт із перспективної позиції поблизу штрафного.

69' —

Шапаренку не вдалося пробити стінку.

71' —
Небезпечно!

Буяльський вийшов на ворота Атлетіко, але направив м'яч не лише повз воротаря, але й повз дальню стійку воріт суперників.

74' —

Де Пена цілив у кут воріт метрів із 14-ти, однак голкіпер дотягнувся до м'яча.

76' —
ГОООООООЛ!

Цього разу Карлос де Пена досяг мети! Уругваєць у дотик замкнув передачу Олександра Тимчика після сольного проходу захисника по правому флангу!

77' —
ГОООООООЛ!

Віктор Циганков робить дубль, скориставшись передачею від Миколи Шапаренка!

82' —

Удар Кулача з лінії штрафного пройшов поруч із рамкою воріт.

87' —
ГОООООООЛ!

Помилка голкіпера Атлетіко Рауля Понсе призвела до четвертого взяття воріт динамівцями! Кулач перехопив м'яч і віддав у центр штрафного, де Циганков пропустив його далі на Буяльського - і Віталій реалізував момент!