Матч відбудеться 16-го жовтня у Львові на «Арені Львів» і розпочнеться о 17:00.

Президент: Богдан Копитко

Головний тренер: Олег Дулуб

Домашні матчі проводить на “Арені Львів”

Історія

Футбольний клуб з назвою «Львів» або ФК «Львів» було засновано у 2006 році. Перший професійний період тривав з 2006 по 2012 рік, команда провела п'ять сезонів у Першій лізі та один сезон 2008-09 у Прем'єр-лізі. У цей час у складі команди грали тільки українці. У 2012 професійний клуб припинив існування через фінансові проблеми, й у 2012-16 роках «Львів» існував у вигляді футбольної школи, що мала свою команду у вищій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України.

Другий професійний період фактично почався в сезоні 2016/17, коли на базі випускників 1999 року народження було відновлено основну дорослу команду. Клуб заявився на чемпіонат України серед аматорів і брав участь у Кубку України серед аматорів. Наступного року команда офіційно отримала професійний статус і заявилася на Другу лігу. Влітку 2018 «Львів» став учасником Прем'єр-ліги, замінивши рівненський «Верес».

З січня 2019 року має назву Професійний футбольний клуб «Львів» або ПФК «Львів». Назва ФК «Львів» залишилася за дитячо-юнацькою школою клубу.

У сезоні 2018-19 ФК Львів зайняв 6 місце в УПЛ. Наступний сезон команда завершила на передостанньому, 11-му місці. А у минулому сезоні посіла 9-те місце серед 14 команд.

Сезон 2021/2022

Поточне місце в УПЛ: 13 (1 перемога, 3 нічиї, 6 поразок, м’ячі 6:15, 6 очок)

Стан справ у нинішньому сезоні

У поточному сезоні команда виступає поки не надто вдало. Першу перемогу “синьо-золоті леви” одержали лише в 9-му турі, здолавши на виїзді “Минай”. На власному полі “Львів” чередує нічиї з поразками (3 нічиї та 3 поразки).

Олександр Шовковський
90+3' —
КІНЕЦЬ МАТЧУ!

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "ДИНАМО" ЗДОБУВАЄ ВПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ ТА ПРОДОВЖУЄ ОДНООСІБНО ОЧОЛЮВАТИ ТУРНІРНУ ТАБЛИЦЮ.

90' —

Арбітр компенсувала три хвилини.

88' —

Буяльський зручно скинув під удар Шепелєву, але Володимир пробив дуже неточно.

yellow
87' —
ЖОВТА КАРТКА

Вітіньйо втратив м'яча в центрі поля, після чого змушений був відверто фолити - жовта картка бразильцю.

84' —
ГООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

ГОООООООЛЛЛЛЛЛ!!!! 1:4!!!!!! Гармаш пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч на своєму шляху зачепив Зозулю та залетів у кут воріт.

yellow
82' —

Брікнер порушує на фланзі правила проти Вітіньйо та отримує попередження.

80' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Півзахисник #77
  • ФК Львів
  • Півзахисник #25
76' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Півзахисник #15
Шина
  • ФК Львів
  • Півзахисник #7
74' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Динамо
74' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Захисник #
  • Динамо
  • Захисник #34
73' —

Момент у "Львова". Чір'як п'яткою віддав пас до штрафного майданчика на Ременяка, той пробивав по воротах, але Бущан парирував.

70' —

Шина пробиває з меж штрафного майданчика з-під Кендзьори - вище воріт.

69' —

Андрієвський пробивав сходу після пасу від Буяльського, але м'яч полетів значно вище воріт.

67' —

Караваєв пробив від лівого кута штрафного майданчика - в руки воротарю.

65' —

Протягом однієї атаки захисники "Львова" двічі блокували небезпечні удари Гармаша та Караваєва.

63' —

Ременяк пробив із лінії штрафного майданчика - в руки Бущану.

61' —
ЗАМІНА
  • ФК Львів
  • Нападник #29
  • ФК Львів
  • Півзахисник #47
58' —
ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

ГОООООЛЛЛЛЛЛЛ - 1:3!!!!! Циганков прострілив із правого флангу, м'яч зчепив Брікнера, але полетів далі, Гармаш підібрав та з меж воротарського майданчика пробив повз воротаря.

48' —

Тимчик прострілив із правого флангу, але Циганков не зміг дістатися до м'яча.

46' —
РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

МАТЧ ПОНОВИВСЯ!

46' —
ЗАМІНА
Альваро
  • ФК Львів
  • Нападник #10
  • ФК Львів
  • Півзахисник #89
46' —
ЗАМІНА
Шина
  • ФК Львів
Нич Назарій
  • ФК Львів
  • Нападник #13
46' —
ЗАМІНА
Вітіньйо
  • Динамо
  • Півзахисник #
  • Динамо
46' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Захисник #20
  • Динамо
45+2' —
ПЕРЕРВА!

ФУТБОЛІСТИ ЙДУТЬ НА ПЕРЕРВУ - ВІДПОЧИНЕМО Й МИ...

45+1' —
ГООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Шепелев підібрав м'яча в центрі поля, кинув у прорив Циганкова, а Віктор, увійшовши до штрафного майданчика, пробив із правої ноги точно у верхній кут.

45' —

Дві хвилини компенсувала арбітр.

yellow
42' —

Де Пена грубо врізався у Грисьо та отримав попередження.

41' —
ЗАМІНА
  • Динамо
  • Півзахисник #19
  • Динамо
  • Нападник #21
38' —
ГОООООООЛЛЛЛЛЛЛ

ГОООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!! 1:1!!!! "Динамо" швидко зрівнює рахунок. Миколенко пасом із лівого флангу знайшов на підступах до штрафного майданчика Буяльського, півзахисник прийняв та пробив із меж володінь господарів.

11
36' —
ГОЛ

ГОЛ - 1:0. Чір'як чітко пробив із позначки, розвівши Бущана та м'яч по різних кутах.

35' —

Після подачі до штрафного майданчика та удару Довгого головою м'яч влучив у руку Миколенку, і Монзуль після перегляду ВАР призначила пенальті.

30' —

Дуже скупий на моменти перший тайм...

27' —

Динамівці розіграли кутовий (уже четвертий у матчі), але до небезпеки він не призвів.

0' —

Господарі не відходять від власної тактики, зробивши ставку на глуху оборону та швидкісні контратаки...

22' —

Після навісу з лівого флангу Циганков не дістався до м'яча головою.

16' —

Захисники "Львова" заблокували простріл де Пени, Карлос підібрав м'яча та пробивав від лівого кута штрафного майданчика - над поперечиною.

0' —

Динамівці багато комбінують, але до воріт суперника доходять украй рідко...

7' —

Буяльський пробив з меж штрафного майданчика - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

6' —

Циганков навісив із правого флангу, воротар упорався з ударом де Пени головою, а Супряга з кількох метрів не зміг переправити м'яча у ворота. Хоча перед цим арбітр зафіксувала порушення правил збоку уругвайця...

2' —

Буяльський прострілював із лівого флангу, але захисники вибили м'яч на кутовий.

1' —
МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

ПРОЛУНАВ СТАРТОВИЙ СВИСТОК!

0' —

Футболісти вже на полі. Лунає Гімн України.

0' —

Доброго дня, шановні вболівальники! Сьогодні відбудеться матч 11-го туру чемпіонату України з футболу між "Львовом" та київським "Динамо".