УТБ Динамо

Ворскла U19

Полтава
U19

У суботу, 22 жовтня, київське «Динамо» проведе матч 9-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2022/2023. Суперником «біло-синіх» стане полтавська «Ворскла».

Поєдинок відбудеться на одному з полів клубної бази «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 13:00.

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце (16 очок після семи матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 13:5

Останні домашні матчі: 1 перемога, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 5:4

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 7 матчів – Артем Бенедюк, Навін Малиш (по 630 хвилин), Ігор Горбач (556), Андрій Маткевич (435), Дмитро Кремчанін (405), Роман Саленко (375).

Воротар №1: Денис Ігнатенко (6 матчів, пропустив 5 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Ігор Горбач (4 м’ячі)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: немає

«ВОРСКЛА» (ПОЛТАВА)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце (14 очок після восьми матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 1 перемога, 2 нічиї, 2 поразки, різниця м'ячів – 7:8

Останні виїзні матчі: 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 5:6

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 8 матчів – Данило Мельник (720 хвилин), Данило Тузенко (690), Ілля Крупський (687), Дмитро Черниш (652), Микита Баранов (634), Станіслав Прус (594), Іван Нестеренко (564), Демид Булгатов (246).

Воротар №1: Павло Ісенко (4 матчі, пропустив 5 м’ячів)

Найкращі бомбардири у чемпіонаті: Данило Тузенко (3 м’ячі), Дмитро Черниш (3 м’ячі, 1 з пенальті)

Дискваліфікований: Станіслав Прус

Суддівські призначення

Головний арбітр – А.Очкуренко (Нікополь)

Асистенти – О.Якунь (Київ), К.Ожійов (Суми)

Четвертий арбітр – О.Гаркуша (Київ)

Спостерігач арбітражу – О.Зубарєв (Слов’янськ)

Останній матч між командами

Чемпіонат U19 2021/2022. 14-й тур

«Динамо» – «Ворскла» – 5:1 (2:0)

06.11.2021. Київ, стадіон «Динамо» ім. В.Лобановського

«Динамо»: Моргун – Бенедюк, Бурда, Боль (Дячук, 75), Вівчаренко – Бражко, Яцик (к) (Мельніченко, 84), Скрипник (Мегді, 67), Волошин (Слесар, 84), Діалло – Попов (Горбач, 74).

«Ворскла»: Ісенко (к) – Мороховець, Хрипчук, Нестеренко, Черниш (Конате, 70), Прус (Бабешко, 70), Крупський (Ізотов, 79), Швець, Книш, Мкомола (Овсянніков, 79), Вакула (Пархоменко, 79).

Голи: Хрипчук (15, автогол), Попов (18), Діалло (60), Скрипник (61), Горбач (81) – Нестеренко (49).

Попереджені: Мегді (84) – Швець (36).