НТБ "Конча-Заспа"

Кривбас U19

Кривий Ріг
U19

У суботу, 29 жовтня, київське «Динамо» проведе матч 10-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2022/2023. Суперником «біло-синіх» стане криворізький «Кривбас».

Поєдинок відбудеться на одному з полів клубної бази «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 13:00.

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце (19 очок після восьми матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 10:4

Останні домашні матчі: 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 7:4

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 8 матчів – Навін Малиш (720 хвилин), Артем Бенедюк (675), Ігор Горбач (646), Андрій Маткевич (517), Роман Саленко (461), Дмитро Кремчанін (412).

Воротар №1: Денис Ігнатенко (7 матчів, пропустив 5 м’ячів)

Найкращі бомбардири в чемпіонаті: Ігор Горбач, Андрій Маткевич (по 4 м’ячі)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Олександр Яцик (3 попередження).

«КРИВБАС» (КРИВИЙ РІГ)

Позиція в чемпіонаті: 7 місце (11 очок після восьми матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 7:7

Останні виїзні матчі: 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів – 3:10

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 8 матчів – Ілля Козубенко, Богдан Хома (по 720 хвилин), Захар Карпусь (697), Ярослав Гопкало (549), Данило Панов (392), Єгор Поздняков (332), Дмитро Чудак (310).

Воротар №1: Богдан Хома (8 матчів, пропустив 12 м’ячів)

Найкращі бомбардири у чемпіонаті: Антон Циганков (5 м’ячів, 2 з пенальті)

Дискваліфікований: Данило Панов

Під загрозою дискваліфікації: Максим Мисляй, Парвіз Рустамов (по 3 попередження).