Тренер
Shovkosvkyi2311
Олександр Шовковський
0' —

Доброго вечора, шановні прихильники «Динамо»! Вітаємо вас на текстовій онлайн-трансляції  матчу 1/8 фіналу Кубку України між «Маріуполем» з однойменного міста та київським «Динамо».

0' —

Гра відбудеться у Маріуполі на стадіоні ім. В. Бойка та розпочнеться о 17:00 за київським часом.

0' —

Обидві команди вже прибули на стадіон та вийшли, щоб випробувати поле та вдало підібрати бутси для газону, на якому їм менш, ніж через півтори години доведеться грати.

0' —

Стали відомі стартові склади команд. Ви можете ознайомитися з ними у відповідній закладинці Матч-меню.

0' —

«Динамо» гратиме у біло-блакитному комплекті форми, а «Маріуполь» - у помаранчевих футболках та шортах.

1' —

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

6' —

У перші хвилини небезпечних моментів команди не створювали. Навіси до штрафного майданчика небезпеки не несли у собі.

9' —

Зіткнення Шапаренка та Очеретька, у якому обидва футболіста діяли не зовсім за правилами. Арбітр обмежився роз'яснювальною роботою.

13' —

Динамівці намагаються загострити ситуацію біля чужих воріт. Спочатку Шкурін скидував м'яч на Лєднєва, але Богдан не зміг, як слід, пробити по воротах, а згодом Шапаренко запускав Шкуріна до штрафного майданчика, його удар було заблоковано, а Вербич не встиг до м'яча, який вилетів на кутовий.

14' —
Небезпечно!

Після подачі від кутової позначки Шкурін пробивав головою - вище.

15' —
Воротар рятує!

Турбаєвський здійснив ефектинй сейв після удару Лєднєва з центра штрафного майданчика - ще один кутовий у киян.

16' —
ГОООЛЛЛ! Вербич

0:1! Вербич забиває головою після подачі кутового у виконанні Шапаренка. Вербич виграв верхову боротьбу та спрямував м'яч у сітку.

20' —

Динамівці багато комбінують та ведуть гру на чужій половині поля.

22' —
Удар Шапаренка!

Шапаренко небезпочно пробиває зі штрафного, м'яч пролетів по цікавій траекторії - воротар маріупольців реагує на удар, перевівши м'яч вище поперечини.

27' —

Лєднєв потужно пробив зі штрафного метрах в 23-х від воріт - трохи неточно.

30' —
Два сейва поспіль Турбаєвського!

Небезпечно біля воріт "Маріуполя"! Упродовж однієї атаки Шапаренко та Антюх завдавали удари у площину воріт, але на обидва зреагував Турбаєвський. Шоправда, Антюх, який опинився на добиванні, був в офсайді.

33' —

Динамівці відібрали м'яч на чужій половині поля, і після удару Шапаренка м'яч рикошетом від захисника вилетів на кутовий.

34' —
ГОООЛЛЛ! Шабанов

0:2! Ще один кутовий удар привів до взяття воріт. Після навісу до штрафного майданчика Вербич головою продовжив політ м'яча на дальню стійку, яку замкнув Шабанов.

38' —

"Маріуполь" поки що не завдав жодного удару по воротах динамівців.

yellow
42' —
Попередження для Удода

Жовту картку отримав Удод.

43' —

В'юник завдав удару по воротах, вийшло несильно, і Бойко забрав м'яч у руки.

45' —

Караваєв під завісу тайму пробивав у ближній кут - влучив у сітку із зовнішнього боку.

45' —
Кінець першого тайму

Перший тайм завершено. Перерва.

0' —
Заміна
  • Динамо
  • Півзахисник #8
Shaparenko1
  • Динамо
  • Півзахисник #10
46' —
Заміна
  • Динамо
  • Нападник #15
Ілля Шкурін
  • Динамо
  • Нападник #
46' —
Заміна
  • Маріуполь
  • Захисник #95
Холод Артем
  • Маріуполь
  • Захисник #97
46' —
Початок тайму

Розпочався другий тайм.

49' —

Другий тайм маріупольці розпочали активініше.

yellow
51' —

Жовту картку отримав Шабанов.

52' —
Момент біля воріт "Динамо"!

Небезпечний момент біля воріт динамівців: після навісу до штрафного майданчика Бойко невдало зіграв на виході, але Петерман головою пробив вище воріт.

56' —

Петерман пробив вище воріт.

58' —
Заміна
  • Маріуполь
  • Півзахисник #33
  • Маріуполь
  • Нападник #7
62' —

Динамівці виконали кутовий, на дальній стійці головою пробивав Рамірес - в руки воротарю.

yellow
65' —
Стасюк

Жовту картку отримав Стасюк за фол проти Вербича.

67' —

Вербич заробив штрафний удар, Але Лєднєв пробив повз ворота.

68' —
Заміна
  • Динамо
  • Нападник #19
Lednev22
  • Динамо
  • Півзахисник #17
68' —
  • Півзахисник #99
70' —

Рамірес завершував атаку "Дианмо" ударом метрів 12-ти, але вийшло неточно. Та й в офсайді перебував наш футболіст.

71' —
Заміна
  • Маріуполь
  • Півзахисник #14
Чех Максим
  • Маріуполь
  • Півзахисник #6
76' —
Момент у Вербича!

Вербич здорово пробивав приблизно з лінії штрафного майданчика після пасу Сидорчука - зовсім поруч зі стійкою!

77' —
Заміна
  • Динамо
  • Захисник #94
  • Динамо
  • Півзахисник #5
81' —
Заміна
  • Маріуполь
  • Захисник #99
  • Маріуполь
  • Півзахисник #21
81' —
Заміна
  • Маріуполь
  • Півзахисник #20
  • Маріуполь
  • Півзахисник #11
83' —

У ці хвилини команди розігрують м'яч у центрі поля, без небезпечних моментів біля обох воріт.

85' —
ГОЛ Очеретько

1:2. "Маріуполь" скорочує відставання у рахунку: Микитишин зачепився за м'яч, віддав передачу Очеретьку, той увійшов до штрафного майданчика та влучно пробив повз Бойка.

89' —

Шепелєв виконав кутовий, але господарі відбилися, вибивши м'яч.

90' —
Компенсований час - 3 хвилини

Арбітр компенсував три хвилини.

90+3' —
МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

Звучить фінальний свисток. Вітаємо "Динамо" з виходом до 1/4 фіналу Кубку України!