Антюх та Шкурін дебютували за «Динамо»

У матчі 5-го туру VBET Ліги проти «Десни» (4:0) свій дебютний матч у складі «Динамо» провели двоє гравців.

Атакуючий півзахисник Денис Антюх вийшов на поле у стартовому складі, активно діяв попереду, але результативними діями відзначитися не зміг і був замінений на 78-й хвилині.

Білоруський легіонер Ілля Шкурін з’явився на полі в перерві, замінивши на вістрі атаки Дениса Гармаша. За відведений час форвард був активний та взяв безпосередню участь у четвертому голі: саме після його удару головою м’яч влучив у Завійського та залетів у ворота.

Нагадаємо, що обидва гравців перейшли до «Динамо» нинішнім літом: Антюх підписав повноцінний контракт, а Шкурін з'явився на правах оренди. Футболісти результативно проявили себе на тренувальних зборах - у контрольних матчах Шкурін забив три м'ячі, а Антюх відзначився двічі.