Орендовані динамівці взяли участь у контрольному матчі збірної України U17 та «Олександрії»

У четвер, 22 вересня, навчально-тренувальна база "Динамо" у Віті-Литовській прийняла контрольний матч збірної України U17 із представником української Прем'єр-ліги - командою "Олександрії".

Зустріч відбулася в рамках підготовки юнацької збірної до матчів кваліфікаційного раунду відбору Євро-2023 (U-17).

Наставник команди Юрій Мороз задіяв у спарингу майже всіх футболістів, викликаних на збір. Перший тайм у складі збірної України U17 провели восьмеро вихованців академії "Динамо", які виступають на правах оренди в юнацькій команді луганської "Зорі" - голкіпер В'ячеслав Суркіс, захисники Максим Коробов, Владислав Захарченко, Денис Дикий, півзахисники Давид Білий, Данило Іщенко, а також нападники Владислав Калин і Кирило Пашко.

Перевага дорослої команди "Олександрії" втілилася в три забиті м'ячі ще на початку першого тайму - один із них записав на свій рахунок орендований динамівець Вікентій Волошин, який відзначився ударом низом із-за меж штрафного майданчика на 25-й хвилині. Також за "Олександрію" зіграв орендований захисник "Динамо" Максим Дячук, котрий вийшов на поле на 30-й хвилині.

Ще два м'ячі "городян" у першому таймі занесли до свого активу Юрій Копина та Олександр Мартинюк, обидва зуміли забити після подачі кутових у виконанні вихованця "Динамо" Артема Шулянського.

Наприкінці першої половини зустрічі збірники мали шанси відіграти один м'яч, однак дві спроби Калина виявилися невдалими - спочатку на удар Влада зреагував голкіпер "Олександрії", а згодом постріл пройшов біля стійки воріт.

У перерві Юрій Мороз повністю змінив склад юнацької збірної, надавши ігровий час ще двом орендованим "Зорею" динамівцям - півзахисникові Кирилу Осипенку та нападнику Віталію Лобку. На старті другої 45-хвилинки воротам "Олександрії" загрожував Осипенко, однак його удару забракло влучності. А ось "городяни" реалізували ще один стандарт - подачу Шулянського з корнера знову замкнув Юрій Копина, встановивши підсумковий рахунок на користь олександрійців - 4:0.

У понеділок, 26 вересня, збірна України U17 проведе ще один контрольний матч - проти команди ковалівського "Колоса" на НТК ім. В.Баннікова (початок - о 12:00).

У кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи-2023 "синьо-жовті" зустрінуться з командами Боснії і Герцеговини, Азербайджану та Ліхтенштейну. Міні-турнір проходитиме із 24-го по 30 жовтня 2022 року в Боснії і Герцеговині.

Товариський матч

Збірна України U17 - ФК "Олександрія" - 0:4 (0:3)

22.09.2022. Віта-Литовська, НТБ "Динамо"

Збірна України U17 (1 тайм): Суркіс, Руденко, Коробов, Захарченко, Дикий, Іщенко, Білий, Хан, Пашко, Калин, Шолупець.

Збірна України U17 (2 тайм): Бакус, Дігтярь (Безручук, 85), Гаража, Вернаттус, Кожушко, Сметана, Цуканов (Синчук, 85), Осипенко, Кайдалов, Лобко (Красніков, 75), Коваль.

ФК "Олександрія" (стартовий склад): Єрмаков, Мартинюк, Копина, Мельник, Скорко, Дришлюк, Костишин, В.Волошин, Авагімян, Шулянський, Кобзар.

Голи: Копина (5, 51), Мартинюк (10), В.Волошин (25).