Чемпіонат U19. «Шахтар» – «Динамо»: числа та факти

Чемпіонат  U19. «Шахтар» – «Динамо»: числа та факти

У рамках 7-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» перемогло в номінально гостьовому матчі, що проходив у Львові, донецький «Шахтар» - 2:0. Пропонуємо ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

· «Динамо» в чемпіонатах U19 провело 19-й матч з «Шахтарем»: 9 перемог, 6 нічиїх та 4 поразки, різниця м’ячів 29-19.

· Завершилася безгольова серія динамівців у матчах з «гірниками», яка з 27 жовтня 2019 року тривала 301 хвилину.

· Перервався пропускний серіал юнаків «Динамо» в матчах з «Шахтарем», який тривав 5 ігор – 7 голів.

· Безнічийна серія «Динамо» в матчах з «Шахтарем» збільшилася до 5 ігор: 2 перемоги та 3 поразки.

· Гольовий серіал юнаків «Динамо» з 6 листопада 2021 року триває в чемпіонатах 12 ігор – 45 голів.

· 16-й гол в чемпіонатах U19 забиває Антон Царенко, наздогнавши за цим показником Романа Яремчука, який перебував на 8-му місці в списку найкращих бомбардирів-динамівців.

· 1-й раз в юнацьких чемпіонатах виконував пенальті Антон Царенко  – у 45-й грі, і свого шансу не втратив.

· 1-й з початку чемпіонату реалізований пенальті юнаками «Динамо» – з 2-ї спроби.

· 40-й реалізований пенальті «Динамо» в чемпіонатах U19 – після 53-го удару. Голи з «позначки» забивав 21 динамівець, а найбільше переможних пенальтійських дуелей у Євгена Ісаєнка – 5.

Ювілейні реалізовані пенальті «Динамо» в чемпіонатах U19

№       Дата  Гравець      Суперник   Гол    Рахунок (поле)

1-й      01.08.2012   Каталін Карл          Карпати       10’     2:1 (д)

10-й    13.03.2016   Віктор Циганков    Шахтар        79’     4:1 (г)

20-й    27.04.2018   Владислав Наумець        Карпати       45’     3:1 (д)

30-й    01.11.2019   Владислав Ванат Карпати       73’     2:2 (д)

40-й    15.10.2022   Антон Царенко      Шахтар        11’     2:0 (г)

· 1-й гол в чемпіонатах U19 забиває Назар Балаба – у 6-й грі.

· Перервалася гольова серія Самби Діалло, яка в юнацьких чемпіонатах тривала 5 ігор – 6 м’ячів.

· 45-і матчі в юнацьких чемпіонатах провели Антон Царенко, Олександр Яцик.

· 108-й «сухий» матч «Динамо», в тому числі 43-й у статусі гостей.

· 24-й раз «Динамо» перемагає в чемпіонатах U19 з рахунком 2:0, в тому числі 7-й раз на полях суперників.