Чемпіонат U-19. «Динамо» знову перемагає!

Підопічні Валентина Белькевича та Віталія Косовського з рахунком 2:1 вдома обіграли луцьку «Волинь». Ключову роль у поєдинку зіграли стандартні положення.

Результат матчу вирішили два точні удари Максима Тищенка та Олега Маїка в першій половині зустрічі. Вже на 4-й хвилині перший вдало реалізував штрафний удар, відправивши м'яч над стінкою прямо у ворота, а через півгодини гри Максим віддав гольову передачу Маїку, який замкнув його навіс із флангу головою.

У другому таймі суперник зумів відквитати один м'яч також після стандартного положення. Після цього господарі продовжували володіти ініціативою, не дозволивши супернику занадто близько наближатися до чужих воріт.