»Динамо-2»: друге коло розпочали з перемоги

У стартовому матчі другого кола першості України серед команд першої ліги дублери київського "Динамо" досягли перемоги над "Красилів-Оболонь" - 1:0. Єдиний м'яч зустрічі на свій рахунок записав Олександр Хацкевич.

Упродовж усього матчу беззаперечною перевагою володіли підопічні Володимира Онищенко, серед яких було кілька гравців з обійми першої команди - Хацкевич, Амісулашвілі, Алессандро, Огненович. Результативний та вирішальний удар поєдинку на рахунку півоборонця Хацкевича, який за дві хвилини до перерви головою замкнув фланговий навіс.

"Динамо-2" виступало в такому складі: Копил, Алессандро, Яценко, Ярмаш, Амісулашвілі, Рожок (Алієв, 60), Оберемко, Огненович (Воробей, 65), Хацкевич, Чеснаускіс, Милевський (Кругляк, 70).