“Динамо” нокаутує “Шахтар”

У перенесеному матчі 14-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги “Динамо-2” на заміській базі в Конча-Заспі без особливих труднощів подолало “Шахтар-2” з рахунком 3:0 і знов вийшло на третє місце в турнірній таблиці.

Два “уколи”, нанесених динамівським форвардом Дмитром Воробеєм у середині першого тайму, надломили донецьку команду. На 24-й хвилині, скориставшись помилкою на виході голкіпера донеччан, Дмитро відкрив рахунок ударом з семи метрів по пустим воротам. А п’ять хвилин згодом був збитий у штрафній оборонцем і сам же реалізував одинадцятиметровий.

У другому таймі рахунок до розгромного довів плеймейкер Олександр Алієв, увійшовши на швидкості в штрафну і точно пробивши з десяти метрів у кут воріт. Гості теж небезпечно погрожували воротам Худжамова, однак до логічного завершення свої атаки гірнякам довести не вдалось.

«Динамо-2» - «Шахтар-2» - 3:0(2:0).
Конча-Заспа. 150 глядачів.
«Динамо-2»: Худжамов, Петкович, Радченко, Федоров –к, Оберемко, Лисицький, Брушко (Яценко, 72), Алієв, Ідахор (Несін, 81), Воробей, Милевський.
Голи: Воробей (24, 29 пен), Алієв (59).