ДЮФЛ (U-14): «Динамо» здобуває перемогу

Після першої поразки досягла успіху і динамівська команда U-14. Команда Валерія Кінашенка з рахунком 3:1 обіграла BRW-BIK (Володимир-Волинський).

Усі три м’ячі було забито вже в першому таймі. Спочатку після подачі кутового відзначився Семелітко, потім подвоїв результат Сокол, а третій м’яч на рахунку Іродовського, який закрутив м’яча у ворота безпосередньо з кутового. Пропустили ж динамівці вже після перерви, хоча мали ще предостатньо моментів, щоб збільшити рахунок.

- Ми багато працюємо над «стандартами», - розповів після матчу Валерій Кінашенко, - що й дало результат не лише у цій грі, але також приносило користь упродовж усього сезону, коли ми часто забивали зі штрафних та кутових.

В іншому матчі групи «Шахтар» обіграв запорізький «Металург» - 2:1. У паралельній групі РВУФК переграв «Чорноморець» 2:0, а «Металіст» із таким же рахунком святкував перемогу над ФК «Львів».