ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U15. ДЮСШ-26 – «Динамо» - 0:2

У 8-му турі Еліт-ліги ДЮФЛУ академічна група ДЮФШ «Динамо» U15 на столичному стадіоні «Темп» зустрічалася з однолітками з київської ДЮСШ-26.

Суперники динамівців замикали турнірну таблицю нашої групи з одним набраним очком у 8-ми зустрічах, тоді як кияни йшли другими з 18-ма очками, поступаючись «Шахтарю» 6-ма заліковими пунктами. Саме «гірникам» наш суперник програв цього тижня з рахунком 0:5, дозволивши донеччанам піти у відрив.

Підопічні Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського вийшли вперед вже в середині першого тайму – на 19-й хвилині результативним ударом після подачі штрафного відзначився Богдан Редушко. А на 10-й хвилині другої половини зустрічі всі питання щодо переможця поєдинку зняв Назар Михайленко - також після стандарту. До фінального свистка динамівці утримували ігрову перевагу, втіливши її у три зароблені очки – 2:0.

Перемога над ДЮСШ-26 дозволила динамівцям скоротити дистанцію до «гірників», які сьогодні розгромили «Волинь» - 6:1, до трьох балів. Наступної суботи, 30 жовтня, лідери зійдуться в очному протистоянні на полі «Динамо», при цьому «біло-сині» мають гру в запасі.