ДЮФЛУ. Еліт-ліга. U15. ОК ім. Піддубного - «Динамо» - 1:1

У матчі 10-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ динамівці зіграли в київському дербі проти команди Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Володіючи тотальною перевагою протягом усього матчу, підопічні Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського пропустили в компенсований час до першого тайму. Усі спроби відігратися після перерви розбивалися або в надійний захист суперника, або підводила власна реалізація. Але все ж «біло-синім» вдалося зрівняти рахунок. Наприкінці зустрічі після подачі з кутового господарі вибили м’яча за межі власного штрафного майданчика, але першим на підбиранні опинився центральний захисник Варивода та красивим дальнім ударом пробив точно в дев’ятку воріт.

У підсумку, результативна нічия – 1:1, яка дозволяє «Динамо» з 25 очками в доробку з другого місця вийти до наступного етапу Еліт-ліги.