ДЮФЛУ. U15. Еліт-Ліга. «Динамо» – ДЮСШ ФА «Тернопіль» – 3:1

У сьомому турі Еліт-Ліги ДЮФЛУ «Динамо» U17 зустрілося з командою ДЮСШ ФА «Тернопіль». Гра відбулася на полі навчально-тренувальної бази ДЮФШ «Динамо» на Нивках.

Відкрити рахунок підопічним Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського вдалося на 16-й хвилині. Ільченко вирішив пробити з дальньої відстані, і воротар не зміг завадити м’ячу залетіти під поперечину – 1:0.

Щоправда, за кілька хвилин гості відновили статус-кво. Це гравець тернопільської команди Катрук пробив зі штрафного метрів із 30-ти, і м’яч прошмигнув під руками у нашого воротаря Петренка – 1:1.

Нічийний рахунок тримався до середини другого тайму. Знову динамівці вийшли вперед, коли Редушко був збитий у штрафному майданчику суперника, і Богданов упевнено реалізував пенальті, а згодом форвард нашої команди встановив остаточний рахунок у матчі, вдало відгукнувшись на подачу з лівого флангу та ногою переправивши м’яча до сітки.

У підсумку, 3:1 – чергова перемога «Динамо» й поточне друге місце в турнірній таблиці слідом за донецьким «Шахтарем».

ДЮФЛУ. Еліт-Ліга. U15. «Динамо» – ДЮСШ ФА «Тернопіль» – 3:1

«Динамо»: 24. Петренко, 5. Варивода, 14. Михайленко, 3. Литвин, 21. Дорошенко (4. Білий, 51), 6. Човголенко, 8. Попов (18. Озимай, 30), 10. Драган (2. Рибак, 36), 11. Редушко (15. Черчукан, 56), 13. Богданов (20. Бурлаков, 61), 7. Ільченко (16. Букатий, 51).

Запасні: 1. Сьомка, 17. Белев'ят, 26. Губенко.

Голи: Ільченко (16), Богданов (48, 59) – Катрук (19).