ДЮФЛУ. Еліт-Ліга. U17. ДЮСШ-26 – «Динамо» - 1:4

У 8 турі Еліт-Ліги ДЮФЛУ старша академічна група ДЮФШ «Динамо» зустрілася з командою київської ДЮСШ-26, яка посідає передостаннє місце у групі 1.

Суперник «Динамо» посеред тижня провів матч 10 туру із «Шахтарем» та поступився з рахунком 0:7. У свою чергу «гірники» завдяки цій перемозі відірвалися на три очки від «Динамо», маючи на один зіграний матч більше. Тож динамівцям не можна було втрачати залікові бали у цій грі.

І ще до перерви підопічні Євгена Ястребинського та Андрія Фартушняка забезпечили собі дуже комфортну перевагу в рахунку – 3:0. У воротах київської ДЮСШ-26 свої автографи залишили Євгеній Микитюк, Микита Дзень та Дмитро Кремчанін.

Після перерви команди обмінялися голами, у складі «Динамо» відзначився Єгор Сизонюк.

«Динамо» здобуло впевнену перемогу та важливі три очки. Як і «Шахтар», «біло-сині» мають лише перемоги та одну нічию в очному протистоянні. «Гірники» у 8 турі розгромили «Волинь» з рахунком 7:0 та випереджають «Динамо» на три очки, зігравши на один матч більше. Різниця м’ячів краща у «Динамо» - 46:7 проти 39:6.