Підсумки Ліги націй для динамівців. Беньямін Вербич (Словенія)

Жеребкування другого розіграшу нового змагання УЄФА для національних команд відправило словенців до Групи 3 Ліги С, де їхніми суперниками стали Греція, Косово та Молдова.

Обидва поєдинки зі своїми головними конкурентами, греками, підопічні Матьяжа Кека завершили внічию, а в решті матчів здобули максимальний результат, тоді як елліни припустилися фатальної помилки в домашній зустрічі з Косово (0:0). У підсумку Словенія пройшла турнірну дистанцію без поразок і набрала 14 очок, випередивши Грецію на два пункти.

У серпні Беньямін Вербич відновлювався після операції на пахових кільцях, тому виклик до національної команди на вересневі матчі не отримав. Без участі динамівця Словенія заробила чотири очки, розписавши мирову з Грецією та мінімально обігравши в Любляні Молдову.

Але в жовтні наставник збірної вже розраховував на нашого хавбека - Беньямін узяв активну участь у поєдинках із Косово (вийшов у стартовому складі та був замінений на 75-й хвилині) і Молдовою (провів весь матч), у яких словенці забили п'ять м'ячів, зберігши свої ворота на замку.

В обох зустрічах Вербич грав на звичній для себе позиції лівого вінгера і був помітним на полі, відзначився кількома небезпечними ударами по воротах і приносив своїй команді стандарти. Самому хавбеку забити не вдалося, зате на 37-й хвилині результативного матчу з Молдовою Беньямін заробив пенальті, який реалізував Вучкич, поклавши початок своєму хет-трику.

Наступний матч із Косово в листопаді Вербич також пропустив - за словами Матьяжа Кека, через проблеми зі здоров'ям. Однак через три дні до вирішального поєдинку проти Греції динамівець уже був готовий, з'явившись на полі на 67-й хвилині.

Як уже було сказано, нічиєї в Афінах словенцям було достатньо, щоб зберегти лідерство. Ставши переможцем своєї групи, збірна Словенії досягла підвищення і в наступному сезоні зіграє вже в Лізі В.

Для Вербича гра з Грецією стала 34-ю у футболці національної команди, а всього за підсумками Ліги націй хавбек узяв участь у трьох матчах і провів на полі 189 хвилин.