Люксембург з Родрігесом переміг Литву в стартовому матчі Ліги націй

Національна збірна Люксембургу, кольори якої захищає Жерсон Родрігес, у суботу провела матч Ліги націй УЄФА проти Литви.

Нагадаємо, динамівець Родрігес у сезоні, що завершився, виступав на правах оренди за французький «Труа» (12 матчів, 1 гол, 1 асист) та турецький «Еюпспор» (5 матчів, 3 голи, 1 асист).

Люксембург виступає у групі С Ліги націй разом із збірними Литви, Туреччини та Фарерських островів. У стартовому матчі групи С у Вільнюсі Люксембург відкрив рахунок на останній хвилині першого тайму. Голом відзначився гравець «Норвіча», який провів сезон в оренді у «Гадерсфілді» Данел Сінані.

На 78-й хвилині Сінані оформив дубль після передачі Олесена, встановивши остаточний рахунок у грі - 0:2.

Жерсон Родрігес вийшов на заміну в перерві замість 22-річного Венсана Тіля та провів на полі тайм, діяв активно, кілька разів бив по воротах, проте результативними діями не відзначився.

Наступний матч Люксембург проведе 7 червня на виїзді проти збірної Фарерських островів.