Мехмеді та збірна Швейцарії. Перша невдача на Олімпіаді

Основні події двобою розгорталися у другому таймі. Відкрити рахунок вдалося південнокорейській збірнійна 57-й хвилині зустрічі зусиллями форварда лондонського «Арсеналу» Парк Чу-Юнга 1:0. Буквально в наступній же атаці Інносент Емегара відновив паритет 1:1.

Але і нічия протрималася недовго. На 64-й хвилині південнокорейську збірну точним ударом вивів уперед ще один представник Туманного Альбіону Кім Бо-Кьюнг, який виступає за «Кардіфф». Швейцарці намагалися відігратися, але оборона і голкіпер суперника були на висоті.

Заключний поєдинок групового етапу олімпійського футбольного турніру Мехмеді та збірна Швейцарії проведе 1 серпня проти лідера квартету B
Мексики, яка, у свою чергу, здолала Габон (2:0).