«Стяуа» громить «Оцелул» та зберігає лідерство в чемпіонаті Румунії

Господарі поля залишилися в меншості вже на 16-й хвилині, коли друге попередження отримав португальській півзахисник Елдер, після чого команда Константина Гилке доволі швидко забила два голи, авторами яких стали Латовлевічі на 21-й та Санмертян на 23-й хвилинах. Після перерви, на 64-й хвилині, Шукала довів рахунок до розгромного. У підсумку гра завершилася з рахунком 3:0 на користь гостей.

У цьому матчі Гилке задіяв наступних виконавців: Арлаускіс, Латовлевічі, Шукала (Рипе, 86), Варела (Лукін, 74), Папп, Санмертян, Препеліце, Кіпчу, Танасе, Кесеру, Русеску (Янку, 67).

Після десяти турів «Стяуа» продовжує очолювати чемпіонат Румунії, на три очки випереджаючи «Клуж», який свій матч десятого туру зіграє в понеділок увечері.