Україна U19 з динамівцями у складі розпочала кваліфікацію Євро-2022 з перемоги

Юнацька збірна України розпочала свій виступ у кваліфікацію на Євро-2022 домашнім матчем з Мальтою.

«Синьо-жовті» пропустили вже на 7-й хвилині, проте на 13-й динамівець Назар Волошин заробив пенальті, який реалізував Хромей. На 36-й хвилині Хромей забив другий м’яч у ворота гостей.

На початку другого тайму Волошин знову взяв участь у взятті воріт. Він став автором гольової передачі на Шостака – 3:1. Мальтійці скоротили рахунок, проте на 65-й хвилині Шостак вдруге забив з передачі Волошина – 4:2.

Крім Назара Волошина, який провів на полі 69 хвилин, у матчі взяв участь динамівець Навін Малиш, який зіграв 79 хвилин. Також до збірної були викликані динамівці Олександр Яцик та Кіріл Попов.

Наступний матч підопічні Володимира Єзерського проведуть 9 жовтня. У цей день о 13:00 Україна прийматиме Фінляндію. Четверта команда у нашій відбірковій групі – Польща, з якою Україна зустрінеться 12 жовтня.