Вербич узяв участь у переможному матчі Словенії проти Косово

Словенці виступають у Лізі С в одній групі з Косово, Грецією та Молдовою.

Рахунок у грі в Приштині було відкрито на 22-й хвилині – з передачі Ловріча відзначився Вукчич. Цей м’яч виявився єдиним у грі – перемога гостей з мінімальним рахунком.

За кілька хвилин до взяття воріт свій момент мав і динамівець Вербич, проте не влучив у площину. Беньямін вийшов на звичній для себе позиції лівого півзахисника/вінгера та був активним протягом усього матчу. На 75-й хвилині він поступився місцем на полі Скубіцу.

У паралельному матчі третього туру Греція на своєму полі перемогла Молдову (2:0). Завдяки цим перемогам Словенія та Греція зміцнили позиції лідерів у групі – обидві збірні мають по сім очок, тоді як Косово та Молдова – по одному. Завдяки кращій різниці м’ячів першу сходинку утримують «елліни». Найближчої середи греки прийматимуть Косово, а Вербич і компанія навідаються до Молдови.