Вища ліга України серед жіночих команд. «Шахтар» – «Динамо» – 2:1. Звіт про матч

У суботу, 26 листопада, жіноча команда київського «Динамо» провела матч 10-го туру Вищої ліги України.

«Біло-сині» на стадіоні «Арсенал-Арена» у Щасливому зіграли з донецьким «Шахтарем».

Команди динамічно увійшли у гру, ведучи боротьбу на кожному клаптику поля. Перший тайм видався рівним за грою та створеними моментами.

Наприкінці першої половини зустрічі «Шахтар» додав у грі, але й динамівки завдавали ударів по воротах, проте відкрити рахунок не вдалося.

Провівши роботу над помилками у перерві, підопічні Володимира Пятенка пішли великими силами вперед, притиснувши суперника до своїх воріт.

Тиску виявилося недостатньо і «Шахтар», вибігши в контратаку, забив спочатку один гол, а потім відразу другий, не давши отямитися киянкам, скориставшись втратою концентрації.

Пропустивши одразу два голи, динамівки намагалися частіше створювати моменти, аби скоротити відставання. На 93-й хвилині Тетяна Долбіна забила гол зі штрафного прямим ударом. Але на створення наступних атак не було часу.

1:2 – «Динамо» мінімально програє донецькому «Шахтарю».