Жіноча команда «Динамо» зіграла внічию з ДЮСШ №26 (Київ) - 2:2

У неділю, 12-го вересня, відбувся матч 4-го туру першої ліги серед жіночих команд, в якому дівчата київського «Динамо» зіграли на виїзді з ДЮСШ №26 (Київ).

Поєдинок виявився цікавим і багатим на події і завершився результативною нічиєю з рахунком 2:2. Всі голи були забиті в першому таймі.

На початку зустрічі ДЮСШ №26 взяло ініціативу в свої руки і відкрило рахунок. Але відповідь «біло-синіх» не змусила себе довго чекати. Спочатку Ганна Мирончук зрівняла рахунок, потім Вікторія Дудка вивела команду вперед. Однак суперниці через п'ять хвилин забили свій другий гол. Рахунок до кінця матчу залишився незмінним.

Головний тренер жіночої команди «Динамо» Володимир Пятенко поділився враженнями від гри:

- Видався бойовий поєдинок. ДЮСШ №26 - досвідчена команда, наша, в свою чергу, складається з молодих футболісток. Але ми гідно трималися і нічим не поступалися нашим опонентам. Задоволений грою і віддачею динамівок. Рахунок на табло, в цілому, відповідає тому, що відбувалося на полі.