CEE Cup-2022. Славія U19 - Динамо U19 - 2:2. Найкращі моменти

Юнацька команда "Динамо" провела другий матч на міжнародному турнірі CEE Cup 2022, який триває у Празі. Сьогоднішнім суперником киян стала місцева "Славія".

Ведучи з рахунком 2:0 після першого тайму (голами відзначилися Слесар і Яцик), динамівці втратили перемогу, пропустивши два м'ячі протягом двох хвилин у другій половині зустрічі.

Підопічні Ігоря Костюка зіграють у поєдинку за третє місце, який відбудеться 26 липня на Stadion Admira Praha (початок - о 12:15 за Києвом). Нашим суперником у цьому матчі стане інший представник Праги - "Спарта".