Дебютний гол Костянтина Вівчаренка в чемпіонаті України

У виїзному матчі проти харківського «Металіста» (3:1) у рамках чемпіонату України третій м’яч у ворота суперника вже у компенсований до другого тайму арбітром час забив Костянтин Вівчаренко.

Цей гол став для 20-річного захисника дебютним в чемпіонаті України за «Динамо».

Відзначимо, що свій перший м'яч за нашу команду Костянтин забив у ворота австрійського «Штурма» (2:1) у матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 років.

Нагадаємо, у складі «біло-синіх» Вівчаренко дебютував в екстратаймі переможного матчу кваліфікації Ліги чемпіонів 2022/23 проти «Фенербахче» у Стамбулі (2:1).

А свій перший матч в українській Прем'єр-лізі за першу команду «Динамо» провів 11 вересня минулого року в матчі 4-го туру з ФК «Львів» (кияни перемогли з рахунком 1:0, а Костянтин вийшов на поле у стартовому складі та був замінений на 61-й хвилині).

Загалом же динамівець провів 18 матчів за нашу команду в чемпіонаті України.