ДЮФШ «Динамо» ім. Валерiя Лобановського

Щороку на новій «старій» базі на Нивках повний курс футбольних наук проходять біля 400-х юних динамівців. Тут вони мають усі умови для того, аби їхні мрії про великий футбол здійснились. І нехай не всі хлопці потраплять до «основи» київського «Динамо». Головне, що вони виростуть здоровими, любитимуть свій клуб і країну, чиї кольори вони захищають на міжнародній арені.

Збудована наприкінці 50-х років минулого сторіччя, тренувальна база київського «Динамо» на Нивках має велику історію та славетні традиції. Саме тут відточували свою майстерність динамівці, котрі в 1961 році першими із немосковських клубів стали чемпіонами СРСР.

З того часу під керівництвом досвідчених тренерів у дитячій спортивній школі на Нивках отримували футбольну освіту цілі покоління гравців видатного клубу. На десятиліття затвердили в радянському футболі «епоху київського «Динамо» Володимир Мунтян, Олег Блохін, Олексій Михайличенко…А коли український футбол почав свою нову історію, естафету підхопили Олександр Шовковський, Сергій Федоров, Андрій Шевченко…