Бенедюк та Царенко допомогли Україні (U19) перемогти Швецію у відборі на Євро-2023

У середу, 24 листопада, юнацька збірна України провела заключний матч у рамках групи 3 кваліфікації на ЧЄ-2023 (U19).

«Жовто-сині» достроково забезпечили собі вихід до еліт-раунду, обігравши Косово (1:0) та Кіпр (4:1), тож у останньому турі, в поєдинку з господарями міні-турніру Швецією, вирішувалося, на якому місці підопічні Сергія Нагорняка завершать цей етап відбору.

У підсумку, наші хлопці завершили свій виступ із максимальним результатом, здолавши суперника завдяки двом голам у другому таймі. До перемоги долучилися й двоє представників «Динамо» – захисник Артем Бенедюк та півзахисник Антон Царенко вийшли у стартовому складі та були замінені по ходу другого тайму.

Євро-2023 (U-19). Кваліфікаційний раунд. Група 3

Швеція (U19) – Україна (U19) – 0:2

Україна (U-19): Герета, Бенедюк (Кітела, 81), Слюбик, Холод, Булеза, Царенко (Варфоломєєв, 70), Роспутько (Лосенко, 90), Ярмолюк, Пушкарьов (Федор, 81), Пастух, Харабара (Ющенко, 70).

Голи: Ярмолюк (58), Холод (77).

Підсумкове становище у групі 3: 1. Україна – 9 очок (різниця м’ячів – 7:1), 2. Швеція – 4 (3:2), 3. Кіпр – 2 (1:4), 4. Косово – 1 (0:4).