«Динамо» U19 розгромило «молодіжку» бухарестського «Рапіда» - 5:2

У понеділок, 28 березня, юнацька команда "Динамо" провела черговий спаринг у рамках підготовки до поєдинку Юнацької Ліги УЄФА проти португальського "Спортинга".

Підопічні Ігоря Костюка зустрічалися із молодіжною командою бухарестського «Рапіда» та розгромили суперника – 5:2.

«Біло-сині» провели гру в такому складі: 1-й тайм – Тугай, Балаба, Опанасенко, Танчак, Малиш (Бенедюк, 30), Мельниченко, Скрипник, Мегді, Слюсар, Горбач, Попов (Уваров, 25); 2-й тайм – Нещерет, Боль, Дячук, Бенедюк, Танчак (Малиш, 60), Яцик, Бражко, Царенко, Діалло, Волошин, Блізніченко.

У першому таймі динамівці забили двічі завдяки влучним ударам Горбача та Попова. Після перерви перевагу «біло-синіх» збільшив Блізніченко, але потім наша команда пропустила після кутового. Втім, підопічним Ігоря Костюка вдалося здобути перемогу з розгромним рахунком – на голи Волошина та Яцика суперник зміг відповісти лише одним точним ударом наприкінці зустрічі.

Свій заключний спаринг у рамках підготовки до матчу зі "Спортингом" динамівці проведуть 31 березня проти "Волунтарі". А поєдинок зі «Спортингом» відбудеться у четвер, 7 квітня, у Бухаресті на стадіоні «Рапід».