Ерік Рамірес зіграв за збірну Венесуели

У ніч на середу, 17 листопада, в Південній Америці відбулися чергові матчі відбірного циклу на ЧС-2022.

Збірна Венесуели приймала в Каракасі команду Перу. Пропустивши в першому таймі, невдовзі після поновлення гри господарі зрівняли рахунок, але суперник знову вийшов уперед. Венесуельці мали можливість вдруге відновити паритет, але не змогли реалізувати пенальті – і в підсумку поступилися 1:2.

Нападник «Динамо» Ерік Рамірес з’явився на полі з лави запасних, вийшовши на 78-й хвилині, але допомогти партнерам врятувати гру не зміг. Цей поєдинок став для Еріка восьмим у складі національної команди (1 забитий м’яч).

Свою наступну гру Венесуела проведе 27 січня 2022 року, коли так само вдома прийматиме Болівію.