“Вуглик” у динамівській топці

Сьогодні київські динамівці легко подолали перший бар’єр Кубку України 2003/2004. У місті Димитрові Донецької області підопічні Олексія Михайличенко без проблем переграли місцевий “Вуглик” із розгромним рахунком 7:0.

Початок поклав ветеран команди Олександр Головко, замкнувший головою фланговий навіс. Через 18 хвилин новачок команди Олег Гусєв сильним ударом з 14 метрів забиває другий гол.

На 36-й хвилині за порушення правил проти Милевського арбітр зустрічі призначає пенальті, який реалізувати румуну Флорину Чернату завадили впевнені дії воротаря Антипова. Через чотири хвилини у штрафній зносять все того ж Милевського. До “точки” підходить капітан Головко. Удар ветерана бездоганен – 3:0.

Перший гол другого тайму став дзеркальним відображенням останнього у першому. Знову у штрафній порушують правила проти Милевського, і Головко холоднокровно реалізовує пенальті. На 57-й хвилині Флорин Чернат сильним ударом з-за меж штрафної забиває п’ятий гол.

По перерві активно включився у гру молодий півоборонець динамівців Олександр Алієв. Практично всі атаки гостей проходили за його безпосередньої участі. На 69-й хвилині нападник Олександр Мелащенко скористався неузгодженими діями оборонців при створенні штучного офсайду, вийшов сам на сам із воротарем і чітко “поклав” м’яч у кут воріт.

Останній гол зустрічі забив вийшовший на заміну Дмитро Воробей. Дмитрулін відпасував на Гіоане, який в один дотик переправив м’яч у штрафну, де ніким не прикритий Воробей поставив переможну крапку в матчі.

«Вуглик» - «Динамо» - 0:7 (0:3).

м.Димитров. Стадіон «Авангард». 5000 глядачів.

«Вуглик»: Антипов, Орлов, Сидоренко (Мустафаєв, 71), Боровик (Прудіус, 46), Баришполець, Бубнов (Богиня, 55), Стичинський, Григоров – кап, Сидорчук, Іваницький, Курарарь.

«Динамо»: Рева, Головко - кап, Саблич, Дмитрулін, Гіоане (Яценко, 61), Онищенко (Воробей, 61), Гусєв (Алієв, 46), Каддурі, Чернат, Мелащенко, Милевський.

Голи: Головко (8; 40, з пен; 55, з пен), Гусєв (26), Чернат (57), Мелащенко (69), Д. Воробей (81).

Нереалізований пенальті: Чернат (36).

Попередження: Орлов (56), Сидорчук (73).