Рекорди «Динамо». Найбільші перемоги в ЧУ

Рекорди «Динамо». Найбільші перемоги в ЧУ

Даний матеріал присвячено найбільшим перемогам в історії клубу.

Виділимо найбільш результативні й розгромні перемоги киян окремо в різних турнірах. Розпочнемо з національної першості України, де київське "Динамо" виграє з великим рахунком досить часто. При цьому дивно, що динамівці ніколи не доводили кількість голів до двозначної цифри.

Найбільшою на цей момент є перемога над маріупольським "Іллічівцем", здобута в сезоні 2010/2011 на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського, оскільки на НСК "Олімпійський" тоді проводилася масштабна реконструкція напередодні Євро-2012. Ця гра, яка відбулася в останній день жовтня, не викликала особливого ажіотажу в уболівальників: на трибунах зібралося всього 4530 глядачів. Відкрив рахунок у тій грі вже на 11-й хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко, а покер у матчі оформив Артем Мілевський. Крім Ярмоленка по голу забили Олег Гусєв, Гільєрме і Данило Сильва, а маріуполець Артем Савін відзначився автоголом.

Склад "Динамо": Коваль - Бетао, Хачеріді, Алмейда, Каддурі, Вукоєвич, Михалик, Гусєв (Данило Сильва, 60), Єременко (Нінкович, 68), Ярмоленко, Мілевський (Гільєрме, 59) В.о. головного тренера: Олег Лужний.