Суперкубок-2006 «Динамо» - «Шахтар» - 2:0

Сезон-2006/2007 видався для «Динамо» успішним - кияни оформили требл. Початок успіху було покладено у матчі за Суперкубок, де голи Марковича і Мілевського не залишили шансів «Шахтарю». Відкриття 16-го футбольного сезону вже за традицією, проходило в Одесі на вщерть заповненому стадіоні.

Більш рішуче і впевнено розпочав гру «Шахтар». Особливо наполегливим в перші хвилини виявився Елано. Тричі його проходи по лівому флангу закінчувалися небезпечними моментами біля воріт «Динамо». Сабліч з Родольфо справлялися, але тричі м'яч метався по штрафному майданчику киян, змушуючи уболівальників хапатися за голову. Але все це дрібниці, порівняно з тим, що відбулося далі біля протилежних воріт.

На 10-й хвилині Маркович втік від усіх на правому фланзі та завдав удару, не входячи до штрафного майданчика. Вийшло сильно, по центру, але Лаштувка посковзнувся в найвідповідальніший момент - 1:0.

Далі «Шахтар» багато атакував у надії відігратися, зокрема Фернандіньо пройшов по центру і викотив м'яч під удар Срні справа, однак, той пробив повз ціль. У відповідь Шацьких заробив штрафний в оточенні 5-х гравців в помаранчевих футболках - Родріго пробив точно і сильно, але Лаштувка не підкачав. Крім цього був вихід один на один у Маріки, але той не зміг, як слід, розпорядитися моментом, та й суддя зафіксував офсайд.

В середині першого тайму небезпечний штрафний пробивав Елано, але йому не вистачило якихось сантиметрів. Невгамовний Маріка нагадав про себе на 27-й хвилині, коли пробив по воротах з правого флангу атаки - сейв Шовковського. Ну, і в кінці першого тайму згадуємо навіс Корреа, на який відгукнувся Шацьких, але послати м'яч у сітку головою Максим не зміг.

У другому таймі Тимощук віддав передачу на Фернандіньо, а той своїм ударом перевірив на міцність каркас воріт. М'яч відскочив в поле, Брандао в падінні головою добивав, але на шляху став Родріго. Леонардо зніс Корреа у штрафному майданчику. Пенальті взявся виконувати Родріго і не влучив у ворота. Після цього «Шахтар» знітився, а «Динамо» зловило свою гру на контратаках. В одній з них Шацьких з центру поля вийшов один на один з Лаштувкою, але влучив у стійку!

Кінець зустрічі був за «Динамо». Не використали свої моменти Родріго і Ротань, зате реалізував свій шанс Мілевський. На 87-й хвилині, отримавши чудовий пас від Корреа, Артем в один дотик переправив м'яч у ворота повз Лаштувки, який вискочив на перехоплення - 2:0! «Динамо» перемогло і вдруге стало володарем Суперкубку України.

«Динамо» - «Шахтар» - 2:0

«Динамо»: Шовковський (к), Маркович (Єщенко, 75), Родріго, Сабліч, Федоров, Ель Каддурі, Юссуф, Родольфо (Михалик, 44), Корреа, Рінкон (Нінкович, 46; Ротань, 71), Ребров (Мілевський, 46), Шацьких (Белькевич, 85)

«Шахтар»: Лаштувка, Хюбшман, Тимощук (к) (Дуляй, 73), Фернандіньйо, Леонардо, Матузалем (Жадсон, 62), Брандао, Рац (Шевчук, 46), Маріка (Агахова, 68), Срна, Елано

Голи: Маркович (10), Милевский (88)

Попередження: Маркович (10) – Брандао (55)