ДЮФЛУ. U14. 1/4 фіналу. Матч-відповідь. «Динамо» – «Кривбас» – 2:1

Матч-відповідь плей-оф ДЮФЛУ у категорії U14 між київським «Динамо» та криворізьким «Кривбасом» відбулася на навчально-тренувальній базі «Динамо» у Віті-Литовській.

Нагадаємо, у першому матчі, що відбувся у Кривому Розі, кияни перемогли з рахунком 4:0 завдяки дублю Осьмухіна, голам Довгого та Валігурського.

Підопічні Сергія Бондара та Олександра Стужука контролювали хід гри і у матчі-відповіді. Вже на 11-й хвилині господарі поля повели в рахунку, щоправда не без допомоги гостей – м’яч у власні ворота зрізав Дмитро Прасол. А наприкінці першої 35-хвилинки Артем Валігурський забив другий м’яч.

Захисник гостей Прасол реабілітувався за власний автогол, забивши гол у ворота динамівців у другому таймі. Проте цей гол став єдиним для криворіжців у двох матчах – закономірна перемога «біло-синіх», які здобули путівку до півфіналу.