Вихованці ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського 2018 року народження продовжують свої виступи на міжнародному турнірі Rustavi Grassroots Cup, який зараз триває в Грузії. Нагадаємо, «біло-сині» представлені на цих змаганнях двома командами.
Після успішного старту напередодні обидві динамівські команди продовжили свою переможну ходу в груповому етапі.
«Динамо» (білі) впевнено перемогли «Вазісубані» (4:1) та «Інтер Шаві» (3:1). Водночас «Динамо» (сині) розгромили одноліток із «Вест Джорджії» з рахунком 5:0.
Як результат, «Динамо» (білі) та «Динамо» (сині) пробилися до чвертьфіналу турніру.