У рамках 18-го туру Чемпіонату U-21 «Чорноморець» приймав «Динамо». Матч пройшов у передмісті Одеси, в Совіньйоні, на стадіоні клубної бази «Чорноморця».
У стартовому складі «Динамо» звертав на себе увагу 20-річний Олександр Андрієвський, який минулого тижня підписав із «Динамо» довгостроковий контракт. Новачка відразу же кинули в бій, перевіривши у справі з шостою командою чемпіонату. Варто зазначити, Олександру тренери відразу довірили виконувати подачі зі стандартних положень, а наприкінці матчу футболіст відзначився забитим м'ячем.
У турнірній таблиці «Динамо» відстає від «Дніпра» на п'ять очок. За два місяці, що залишилися до завершення сезону, надолужити таке відставання непросто, але цілком можливо. Важливо, що очний поєдинок команди проведуть у Києві. Динамівці зараз втрачати очок просто не мають права, й у матчі з «Чорноморцем» великими силами з перших хвилин пішли в атаку.
Динамівці з перших хвилин почали методично шукати підходи до воріт Зацепіна. Реальні моменти почали виникати ближче до середини першого тайму. Дуже активним був Михайличенко, якому захисники господарів приділяли багато уваги. З кожною хвилиною одесити все менше думали про атаки. Відрядивши десятьох гравців на захист воріт, гра плавно перейшла на одну половину поля.
У другому таймі негода у вигляді дощу зі снігом та сильний вітер ще більше ускладнила завдання для киян. Тут у нагоді стали характер та сила волі наших молодих гравців. На 48-й хвилині рахунок ледь не було відкрито. Андрієвський добивав м'яча, який парирував воротар, але поцілив у поперечину. А в наступній атаці захисник Азацький головою пробив поруч зі стійкою. У гру Зацепін вступав ледь не кожної хвилини, ставши чи не головною дійовою особою на полі.
Тренер одеситів Геннадій Нижегородов спробував збити темп замінами. На певний час гра заспокоїлася, але виявилося, це було лише затишшям перед бурею. На 74-й хвилині в черговій спробі динамівцям усе ж вдалося знайти ключі до воріт суперника. Успіх сприяв 17-річному Олексію Щебетун, для якого цей гол став п'ятим у семи проведених у нинішньому сезоні матчах за U-21. Ось такий бомбардир підростає в «Динамо», який вміє у скрутну хвилину взяти відповідальність на себе та поставити переможну крапку.
Час, що залишився до фінального свистка, динамівці провели в атаках. Коли, здавалося, все йде до мінімальної перемоги, друге дихання гостей та розслабленість господарів призвели до ще двох забитих м'ячів. Андрієвський відзначив свій дебют результативним ударом із гострого кута, а за хвилину до фінального свистка капітан Полегенько реалізував пенальті!
Чемпіонат U-21. 18-й тур
03.04.2015. Совіньон. СОК «Люстдорф». 50 глядачів
«Чорноморець» – «Динамо» – 0:3 (0: 0)
«Чорноморець»: Зацепін, Кушніренко, Матушевський, Курко (к), Потароченко, Горбовський, Серденюк, Переверза (Попов, 46), Насимі (Цирюльньов, 82), Мурашов (Волощук, 67), Марковський (Григоренко, 61).
«Динамо»: Рудько, Азацький, Лук'янчук, Нагорний, Шепелєв, Полегенько (к) (Дмитренко, 90+4), Михайличенко, Харатін (Казаков, 86), Андрієвський, Щебетун, Кузик.
Голи: Щебетун (74), Андрієвський (90), Полегенько (90+3, з пенальті)
Попереджений: Матушевський (83).
У п’ятницю, 3-го квітня, на СОК «Люстдорф» в Совіньоні о 14:00 відбудеться матч 18-го туру чемпіонату України U-21, в якому одеський «Чорноморець» прийматиме вдома київське «Динамо».
«Динамо» U-21 (Київ)
Позиція в чемпіонаті: 2 місце
Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 нічия; різниця м'ячів 16:5
Останні п'ять матчів у чемпіонаті на виїзді: 2 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка; забито і пропущено 13:7
5 найбільш стабільних гравців у поточному чемпіонаті: Павло Полегенько (17), Орест Кузик (17), Ігор Харатін (16), Богдан Михайличенко (15), Ігор Нагорний (15).
Воротар No.1: Артур Рудько (12 матчів, пропустив 15 м'ячів)
Кращий бомбардир в чемпіонаті: Богдан Михайличенко (7 голів)
Дискваліфіковані: немає
За крок від дискваліфікації: Павло Полегенько, Євген Чумак (по 3 попередження).
«Чорноморець» U-21 (Одеса)
Позиція в чемпіонаті: 6 місце
Останні п'ять матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м'ячів 10:7
Останні п'ять матчів у чемпіонаті на своєму полі: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів 7:4.
5 найбільш стабільних гравців у поточному чемпіонаті: Навід Насімі (16 матчів), Сергій Петько, Євген Потароченко, Євген Мурашов (по 15 матчів), Владислав Барський (14 матчів).
Воротар No.1: Богдан Зацепін (9 матчів, пропустив 12 м'ячів)
Кращий бомбардир в чемпіонаті: Євген Мурашов (6 м'ячів)
Дискваліфіковані: немає
За крок від дискваліфікації: Олег Матушевський, Євген Потароченко (по 3 попередження).
Лицем до лиця
Матчі між собою: 19 ігор: 13 перемог «Динамо», 2 нічиї, 4 перемоги «Чорноморця», різниця м'ячів 20:9 на користь «Динамо».
На полі «Чорноморця»: 9 матчів - шість перемог «Динамо», 2 нічиї, 1 перемога «Чорноморця».
Останні п'ять матчів у чемпіонаті між собою: 1:0, 0:2, 0:2, 1:1, 1:2.
Останній матч один проти одного
U-21. Сезон 2014/15. 5-й тур
29.08.2014. Чапаєвка. НТБ «Динамо». 250 глядачів
«Динамо» - «Чорноморець» - 2:1 (1:0)
«Динамо»: Рудько, Лук'янчук (к), Мігель (Казаков, 46), Полегенько, Кузик (Тарануха, 89), Чумак, Бесєдін, Буяльський (Жикол, 90+4), Михайличенко, Циганков (Нагорний, 90), Харатін.
«Чорноморець»: Мартищук, Петько, Віксіч, Сабляш (Цирульнев, 56), Потароченко, Філімонов (к) (Волощук, 56), Матушевський, Насимі (Григоренко, 63), Михайличенко (Мурашов, 34), Новіков, Кулішенко (Переверза, 56).
Голи: Кузик (45), Буяльський (78) - Новиков (77).
Попередження: Буяльський (47) - Мурашов (40), Потароченко (41).
А чи знаєте ви, що...
Перший матч молодіжних команд «Динамо» та «Чорноморця» відбувся 28 серпня 2004 року на НТБ «Динамо» в Чапаївці і закінчився при збігу 300 глядачів великою перемогою господарів - 3:0. Перший гол у протистояннях дублерів «біло-синіх» і «моряків» записав на свій рахунок на 4-й хвилині нинішній форвард збірної Білорусі Сергій Корніленко, а в обороні у динамівців 52 хвилини відіграв Сергій Федоров, який працює нині в першій команді помічником головного тренера Сергія Реброва.