• 4 Жовтня
  • Неділя
  • 12:00

Динамо U19

Київ
4-1
90

Зоря U19

Луганськ

Зоря U19

Луганськ
Чемпіонат U19

У неділю, 4-го жовтня, відбулися матчі п'ятого туру чемпіонату України серед команд U19. Юнацька команда «Динамо» цього дня зустрілася з луганською «Зорею», яку приймала вдома на клубній базі «Динамо» в Кончі-Заспі.

Гру обидві команди розпочали досить активно, агресивно діючи в атаці. Гості не відсиджувалися біля власних воріт, високо зустрічали киян та застосовували пресинг. Команди грали у відкритий футбол, швидко переходячи центр поля. На перший план у матчі вийшли стандартні положення, адже гравці вимушені були фолити, зупиняючи стрімкі випади суперника, та навіть отримувати попередження. Суперники обмінялися досить небезпечними стандартами, крім того, в одному з моментів свою команду довелося виручати Ігнатенку, реагуючи на удар у «дев’ятку», а в іншому Малиш прийняв на себе м’яч після удару гостей у площину воріт.

Але вже другий штрафний удар приніс динамівцям успіх: після подачі справа Боль, який підключився до виконання стандарту, головою у падінні замкнув дальню стійку, оформивши перевагу своєї команди. На 30-й хвилині мав усі шанси її збільшити Кирило Попов, коли взявся виконувати пенальті, призначений за фол проти Яцика у штрафному майданчику луганців. Але удар динамівського нападника прийняла на себе поперечина! Футболіст засмутився, але партнери підтримали Кирила, сказавши: «Не переживай, ще заб’єш». Відзначимо, що в цьому епізоді друге попередження отримав Басовський, якого було вилучено з поля. Тож гості відчутно ускладнили собі завдання здобути позитивний результат у матчі, залишившись у меншості вже в першому таймі.

Але «Зорю» цей факт, здавалося, не засмутив – гості продовжували вибудовувати свої комбінації, щоправда, тепер діючи переважно на контратаках. Звісно, динамівці більше контролювали м’яч, але підібратися занадто близько до воріт суперника певний період не вдавалося. Та вже в компенсований до першого тайму час збувся прогноз партнерів: Попов вийшов сам-на-сам із воротарем та послав м’яч повз нього – 2:0. Відзначимо, що гольову передачу записав на свій рахунок автор першого гола Антон Боль.

На початку другого тайму реальних нагод для взяття воріт обидві команди не створювали – гра проходила в центрі поля. Варто відзначити хіба що стрімкий прохід до воріт суперника з наступним ударом Попова, але вийшло значно вище воріт. Утім, уже наступна спроба Кирила виявилася результативною. Атаку розпочав Тлумак, продовжив Волошин, прокинувши м’яч далі на фланг на Мащенка, а завершив Попов, який приблизно з лінії воротарського майданчика спрямував його в сітку, оформивши дубль.

Після цього гра перейшла в більш спокійне русло, динамівці перейшли до позиційних атак, подовгу розігрували м’яч та багато комбінували. Відзначимо спроби Ісадченка та Горбача, але результативними вони не стали. Деякою розслабленістю господарів скористалися луганці та в меншості змогли відіграти один м’яч: Євтушенко прострілив справа, а Златьєв у дотик замкнув дальню стійку. Щоправда, варто зазначити, що в цей момент команди перебували в рівних складах, адже пошкодження отримав Боль, а оскільки всі можливості для замін у нашої команди вже були використані, динамівці наприкінці поєдинку теж залишилися вдесятьох.

Але і на цьому команди не зупинилися. Наприкінці поєдинку наша команда заробила стандарт недалеко від правого кута штрафного майданчика, і Тлумак точним ударом відправив м’яч точно в дальній кут воріт, установивши остаточний рахунок 4:1.

Чемпіонат U19. 5 тур

«Динамо» – «Зоря» – 4:1 (2:0)

4.10.2020. Конча-Заспа. НТБ «Динамо»

«Динамо»: 1.Ігнатенко, 22.Малиш (9.Ісадченко, 50), 14.Д.Мащенко, 4.Боль, 15.Опанасенко, 2.Кузик, 17.Тлумак, 18.Царенко (5.Скрипник, 65), 6.Яцик (к) (20.Вуанту, 76), 19.Н. Волошин (8.Жозе Мартін, 76), 23.Попов (11.Горбач, 76).  

«Зоря»: 53.Спотаренко, 45.Єлець, 46.Мельник (63.Меленчук, 65), 29.Басовський (к), 43.Кисіль (51.Златьєв, 61), 36.Лук'янченко (38.Євтушенко, 60), 32.Нагнойний, 58.Сміян (41.Дудник, 35), 61.Тузенко, 49.Нерух, 79.Лєгостаєв (34.Яриш, 77).

Голи: Боль (13), Попов (45+2, 64), Тлумак (88) – Златьєв (85)

Нереалізований пенальті: К.Попов (32, воротар)

Попередження: Д.Мащенко (9), Н.Волошин (20), Яцик (41) - Басовський (7)

Вилучений: Басовський (30, друге попередження).




У неділю, 4-го жовтня, відбудеться матч 5-го туру чемпіонату України U19, у якому київське «Динамо» прийматиме луганську «Зорю».

Поєдинок пройде на заміській клубній базі в Кончі-Заспі, початок о 12:00.

«Динамо» U19 (Київ)

Підопічні Ігоря Костюка в новому сезоні поки не втрачали очок.

У поєдинку 1-го туру кияни, незважаючи на виїзний статус поєдинку, на заміській клубній базі у Віті-Литовській впоралися з донецьким «Олімпіком». По ходу другого тайму динамівці навіть поступалися в рахунку, але все ж схилили шальки терезів на свою користь – 4:3. Хет-трик записав на свій рахунок нападник «біло-синіх» Владислав Ванат.

У 2-му турі динамівці здолали вдома чернігівську «Десну». Виступаючи експериментальним складом, кияни здобули перемогу – 2:0, причому свої дебютні м’ячі у складі «Динамо» забили Кирило Попов та Юрій Тлумак. У 3-му турі підопічні Ігоря Костюка вдома здобули важку перемогу над «Львовом» завдяки пізньому голу Тлумака – при цьому в першому таймі львів’яни не реалізували пенальті. Нарешті, у 4-му турі «біло-сині» здолали на виїзді з мінімальним рахунком дебютанта змагань «Минай» – 2:1.

Відзначимо, що Владислав Ванат забив у стартових турах чотири м’ячі та разом із Богданом Горою з «Дніпра-1» та Дмитром Сахном із «Колоса» лідирує в бомбардирських перегонах.

«Зоря» U19 (Луганськ)

Юнацька команда «Зорі» на старті сезону демонструє нестабільні результати. Примітно, що підопічні Василя Баранова краще виступають саме на виїзді, здобувши дві перемоги (над «Десною» – 4:0 та «Львовом» – 5:2), а от удома обидва поєдинки програли («Маріуполю» – 0:3 та «Шахтарю» – 0:1).

Найкращим бомбардиром луганців у стартових турах є нападник Артем Лєгостаєв, на рахунку якого три точних удари.

Офіційні особи матчу

Головний арбітр – Шурман Д.Л. (Київська обл.).
Асистенти арбітра – Ардашева О.Є. (Київ), Грушко С.А. (Київська обл.).
Четвертий арбітр – Козорог К.В. (Київська обл.).
Спостерігач арбітражу – Котенко Є.Ф. (Суми).
Арбітр ВАА (офлайн наживо) – Копієвський В.В. (Кропивницький); асистент ВАА – Висоцький В.О. (Запоріжжя); спостерігач ВАА – Лисенчук С.Г. (Київ).

Останній матч між командами

Першість U19 сезону-2019/2020. 14-й тур

01.12.2019. НТБ «Динамо», Віта-Литовська

«Динамо» – «Зоря» – 1:0 (0:0)

«Динамо»: Моргун, Скорко, Біловар, Ярош, Забарний, Волошин, Надольський (К) (Вівчаренко, 57), Бодня (Глушач, 90), Блізніченко, Шулянський, Ванат

«Зоря»: Кияшко, Товкач (Лук'янченко, 44), Махонін, Дудник, Леонов, Цопа (К), Сміян (Нерух, 75), Янковський, Нагнойний (Асєєв, 89), Кулик, Скидан

Гол: Ванат (63).

Попередження: Скорко (11), Блізніченко (13), Вівчаренко (90+2) – Янковський (32), Кулик (90).

Вилучення: Шулянський (42).

Титульний партнер
Технічний партнер