Молодіжна команда київського «Динамо» провела домашній матч 23-го туру першості U21 проти «Інгульця».
До поєдинку з гостями з Кіровоградської області «біло-сині» підходили в ранзі лідерів чемпіонату U21, маючи 5-очковий відрив від донецького «Шахтаря». У зустрічі першого кола динамівці розгромили «Інгулець» із рахунком 6:0, однак сьогодні киянам довелося витратити значно більше сил, щоб завоювати три залікові бали.
Зі стартових хвилин підопічні Юрія Мороза облаштувалися на половині поля суперників і активно проводили атаки, задіюючи обидва фланги. Однак у першу 15-хвилинку створити жодного моменту біля воріт гостей не вийшло – «Інгулець» повним складом перебував у щільному захисті на своїй половині поля, перекриваючи зони для розвитку атак. Не несли гостроти і численні кутові, які наша команда виконала у першому таймі.
Перші гольові шанси почали з’являтися біля воріт Логвина в середині першої половини зустрічі. Протягом кількох хвилин капітан Володимир Бражко завдав двох гострих ударів: спочатку м’яч після пострілу капітана «Динамо» з напівкола штрафного влучив у захисника, а в іншому моменті з добиванням головою від хавбека впорався воротар. Парирував Логвин і потужний удар у ближній кут після розіграшу кутового від Владислава Ваната, який сьогодні мав шанс встановити новий рекорд за кількістю голів протягом одного сезону в молодіжній першості.
І перед перервою 19-річний форвард «Динамо» не лише втілив, а й перевершив очікування, оформивши дубль. На 39-й хвилині Влад реалізував пенальті, зароблений Ахмедом Алібековим, а у компенсований час результативно пробив із лівого флангу штрафного майданчика під дальню стійку, забивши свої 22-й і 23-й голи у поточному сезоні в чемпіонаті U21!
Одразу після повернення команд на поле «Динамо» отримало право виконати ще один 11-метровий удар. Цього разу фол на собі заробив Ванат, а до м’яча підійшов Алібеков, напрям удару якого вгадав Логвин.
Подальші події розвивалися за сценарієм першого тайму: динамівці володіли беззаперечною ігровою перевагою, тоді як футболісти «Інгульця» намагалися використати рідкісні шанси для виходу в контратаки. В одному з таких моментів удача усміхнулася гостям – їм вдалося забити курйозний м’яч. Моргун, вийшовши далеко з воріт і вибиваючи м’яч під пресингом суперника, влучив у спину Скорка, від якого ігровий снаряд відправився прямо в сітку – незважаючи на відчайдушний ривок до воріт, виправити ситуацію Данил не встиг.
Пропущений гол і встановлення хиткого рахунку мобілізувало «Динамо», і «біло-сині» з подвійною енергією кинулися до воріт гостей. Хороших ударів головою завдавали Надольський і Вівчаренко, однак обидва були трохи неточними. Ще одну нагоду встановити комфортну перевагу мав Кузик, але після його виходу один на один м’яч теж розминувся з площиною воріт.
Фінальний свисток зафіксував перемогу «Динамо» з рахунком 2:1, якою кияни завершили програму домашніх матчів у цьому сезоні. Заключні три тури підопічним Юрія Мороза належить провести на виїзді.
Чемпіонат U21. 23-й тур
«Динамо» - «Інгулець» - 2:1 (2:0)
24.04.2021. НТБ «Динамо», Віта-Литовська
«Динамо»: Моргун, Скорко, Біловар, Вівчаренко, Кузик, Бражко (К), Алібеков, В.Волошин (Надольський, 68), Н.Волошин, Клейтон, Ванат.
«Інгулець»: Логвин, Іваниця, Свіріпа, Клочко, Низький (К), Лісняк, Левчук, Гончаров, Донцов (Хоменко, 46), Білоцерковець (Кіріченко, 77), Черв’яков (Маловічко, 50).
Голи: Ванат (39, 45+1) – Скорко (64, автогол).
Попередження: Надольський (72) - Левчук (35), Клочко (46).
На 47-й хвилині Ахмед Алібеков не реалізував пенальті (голкіпер).
У суботу, 24-го квітня, відбудеться матч 23-го туру чемпіонату U21, у якому «Динамо» прийматиме «Інгулець» із Петрового, що в Кіровоградській області.
Зустріч пройде на полі НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі, початок о 13:00.
«Динамо» U21 (Київ)
Позиція в чемпіонаті: 1 місце
Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 нічиї, різниця м'ячів – 12:5
Останні 5 матчів на своєму полі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 22:2
5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Владислав Ванат (21 матчів), Вікентій Волошин (20 матчів), Крістіан Біловар (19 матчів), Ярослав Надольський (19 матчів), Володимир Бражко (18 матчів).
Воротар No.1: Валентин Моргун (15 матчів, пропустив 9 м’ячів).
Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Владислав Ванат (21 м'яч).
Дискваліфіковані: немає.
За крок від дискваліфікації: Крістіан Біловар (7 попереджень), Володимир Бражко, Микола Михайленко (по 3 попередження).
«Інгулець» U21 (Петрове)
Позиція в чемпіонаті: 13 місце
Останні 5 матчів у чемпіонаті: 1 перемога, 4 поразки, різниця м'ячів - 4:15
Останні 5 матчів на виїзді: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м'ячів - 4:11.
5 найстабільніших гравців у поточному чемпіонаті: Гліб Сметанін (21 матч), Ярослав Левчук (18 матчів), Іван Свіріпа (17 матчів), Андрій Донцов (15 матчів), Олександр Низький (13 матчів).
Воротар No.1: Данило Логвин (9 матчів, пропустив 42 м'ячі).
Найкращі бомбардири в чемпіонаті: Володимир Білоцерковець, Ігор Каварма (по 2 м’ячі).
Дискваліфіковані: Богдан Литвяк, Гліб Сметанін, Богдан Яковлєв
За крок від дискваліфікації: Ілля Цуркан (3 попередження).
Обличчям до обличчя
«Інгулець» - новачок Прем’єр-ліги нинішнього сезону, тому молодіжні склади «Динамо» та «Інгульця» зустрічалися лише одного разу. У матчі першого кола на виїзді кияни перемогли з рахунком 6:0.
Офіційні особи матчу
Арбітр – Панчишин Д.І. (Харків)
Асистенти арбітра – Чопілко Т.Г. (Київська обл.), Єрмоленко Р.М. (Чернігів).
4-й арбітр – Задиран С.С. (Київська обл.)
Суддівський спостерігач – Хіблін І.М. (Хмельницький)
Останній матч один проти одного
Сезон 2020/21. Чемпіонат U21. 10 тур
«Інгулець» (U21) - «Динамо» (U21) – 0:6 (0:2)
20.11.2020. с.Володимирівка, стадіон ім. Олександра Поворознюка
«Інгулець»: 12. Логвин, 19. Сметанін (16. Чайковський, 67), 3. Свіріпа, 4. Низький (к), 5. Пелих, 6. Кочетков, 8. Савченко (13. Доценко, 82), 7. Донцов, 15. Грибов, 20. Левчук, 11. Борисов (10. Панов, 46).
«Динамо»: 1. Моргун, 4. Біловар, 5. Михайленко, 6. Бодня, 8. Єфіменко (7. Надольський, 45+1), 9. Д.Мащенко (11. Блізніченко, 75), 10. Ванат (16. Сухоручко, 62), 15. В.Волошин, 17. Білошевський (14. Матусевич, 62), 20. Бражко, 22. Скорко (3. Танчак, 62).
Голи: Ванат (4, 15), Михайленко (55, 58), Надольський (69), Бодня (82)
Попередження: Левчук (23), Свіріпа (33) – Білошевський (51).