11-й тур Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Владислав Калитвинцев та Олександр Андрієвський, орендовані «Чорноморцем», згідно з умовами оренди не могли вийти на поле проти команди Сергія Реброва. Втім, Калитвинцева у грі ми у будь-якому разі в цьому турі не побачили би, оскільки він ще повністю не відновився після пошкодження.

Натомість Андрій Цуріков (на фото) та Роман Яремчук провели черговий матч у складі «Олександрії». Обидва вийшли у стартовому складі на домашню гру проти «Сталі», у якій «Олександрія» перемогла з рахунком 2:0. Цуріков провів повний матч, а Яремчук був замінений на 75-й хвилині за рахунку 1:0. Роман взяв безпосередню участь у першому взятті воріт, віддавши гольовий пас на Старенького, вивівши його віч-на-віч з голкіпером.

Орендований «Ворсклою» Дмитро Хльобас вийшов у стартовому складі матчу проти «Зірки» у Кропивницькому, проте залишив поле вже на 38-й хвилині, за рахунку 0:0. У цій грі команда Василя Сачка зазнала поразки з рахунком 0:2.