16-й тур вітчизняної Прем'єр-ліги для орендованих динамівців

Гол (перший у поточному сезоні) на 78-й хвилині Олександра Андрієвського (на фото), який вийшов на заміну, допоміг одеському «Чорноморцю», в складі якого також зіграв і Владислав Калитвинцев, перемогти кропивницку «Зірку» - 2:1. Ця перемога дозволила підопічним Олександра Бабича набрати 22 очки і повернутися на 6-е місце в турнірній таблиці.

Дмитро Хльобас був у переможній виїзній грі з каменською «Сталлю» (1:0) 79 хвилин, але забити так і не зумів. Його гольова «засуха» в УПЛ триває вже протягом восьми матчів.

«Олександрія» вдома не змогла перемогти донецький «Олімпік» - 1:1. Весь матч у складі господарів відіграв Андрій Цуріков. Його партнер по нинішній команді Роман Яремчук брав участь у поєдинку до 71-ї хвилини, після чого поступився своїм місцем на полі Кулішу.