17-й тур Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Олексій Хобленко провів свій перший офіційний матч за одеський «Чорноморець». Одесити приймали на своєму полі львівські «Карпати». Поєдинок завершився внічию 0:0. Хобленко вийшов у стартовому складі «моряків» та провів на полі 80 хвилин, заробивши попередження.

Тим часом Дмитро Хльобас, який у першій половині сезону, як і Хобленко, виступав за «Говерлу», провів уже другий офіційний матч за полтавську «Ворсклу». Полтавці зустрілися у Львові з «Шахтарем» та поступилися 1:3. Хльобас потрапив до стартового складу та був замінений на 88-й хвилині.

Ігор Харатін провів свій перший офіційний матч за «Металіст», за який він уже забивав під час зборів. Він вийшов у стартовому складі «синьо-жовтих» у домашній грі проти «Волині», яка завершилася перемогою «Металіста» з рахунком 3:0.

Харатіна замінили на четвертій компенсованій хвилині. А на п'ятій компенсованій на поле вийшов ще один орендований «Металістом» динамівець Дмитро Рижук.