Сьогодні 78 років виповнилося би Валерію КРАВЧУКУ (1942-2007), нападнику «Динамо» в 1959-1962 рр. Також цього дня народився Сергій ПАВЛЕНКО (1951), грав за «Динамо» в 1969-1970 рр.

Зіграно матчі в чемпіонатах СРСР:

1950 р. «Динамо» – «Спартак» (Тбілісі) – 1:1 (гол у динамівців – Товт (60).

1952 р. «Динамо» (Тбілісі) – «Динамо» (Київ) – 0:0 (Москва, 10,000 глядачів).

1976 р. «Локомотив» (Москва) – «Динамо» – 2:1 (22,000, гол у динамівців – Слободян (12).

1985 р. «Динамо» (Київ) – «Динамо» (Москва) – 5:0 (37,200, голи – Євтушенко (17), Блохін (36, 57, 64), Заваров (72), дивіться відео).

«...Перед початком зустрічі київські шанувальники футболу вшановували Олега Блохіна, який забив десять днів тому свій ювілейний двохсотий гол. І звичайно ж, найкращий бомбардир нашого футболу дуже хотів відкрити лік третій сотні голів. Однак Блохін не тягнув ковдру на себе, він щедро ділився м'ячем із партнерами, які перебували в кращій позиції, не цурався чорнової футбольної роботи. Трохи більше півгодини пішло у Блохіна на пристрілювання. А на 36-й хвилині Олег зіграв у стінку з Рацем та з кута штрафного майданчика за немислимою дугою спрямував м'яча під поперечину. Але цим голом бомбардир не обмежився. Незабаром після початку другого тайму Блохін класним ударом метрів із шістнадцяти увігнав м'яча в сітку воріт гостей, а потім, обігравши Уварова, який вискочив за межі штрафного майданчика, провів і третій гол. Це був четвертий хет-трик у футбольній кар'єрі Блохіна...» Газ. «Радянський спорт», 1985, 1 вересня.

1986 р. «Динамо» – «Торпедо» (Москва) – 0:0 (41,000).

1991 р. «Динамо» – «Арарат» (Єреван) – 4:3 (8,100, голи у динамівців – Шаран (23, 49), Беца (56), Оганесян (90, автогол).

Зіграно матчі в чемпіонатах України:

1995 р. «Чорноморець» (Одеса) – «Динамо» – 1:0 (15,000 глядачів).

2003 р. «Динамо» – «Борисфен» (Бориспіль) – 3:0 (6,500, голи – Шацьких (5, 81), Онищенко (12).

2009 р. «Динамо» – «Металург» (Донецьк) – 1:0 (9,800, гол – Бангура (17).