8 травня - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні в Україні відзначається День пам'яті та перемоги над нацизмом. Кожного року у цей день весь цивілізований світ згадує найжахливішу війну в історії людства - Другу світову, а також гідно вшановує подвиг українського народу та його внесок у перемогу у Другій світовій війні. Цей день також присвячений пам'яті тих понад 80 млн. людей, чиє життя було обірвано на фронті, у концтаборах та бомбардуваннях, усіх безневинних жертв кровожерливої ідеології нацизму.

Ми маємо пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, про страждання, які довелося пережити людству. Ми не повинні забувати про героїзм тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю, ціною власного життя рятував світ від нацистського поневолення, приніс народу перемогу та мир.

Як і у часи Другої світової війни, зараз доля свободи вирішується на полі бою. Україна бореться із тиранією з боку російського агресора і має її побороти. Навіть ранкова ворожа атака вкотре довела, що росія і є проявом злочинного нацизму, своїми діями вона намагається знищити все, що пов’язано з Україною.

Але попри це, ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Нехай перемога над теперішнім злом рашизму буде найкращим ушануванням пам’яті тих, хто боровся й переміг нацизм.

Слова «Ніколи знову!», які у цей день згадує увесь світ, по-особливому звучать в Україні. Ми не лише пам’ятаємо, а й захищаємо, не лише цінуємо життя, а й робимо усе задля того, щоб зло програвало. Шануємо й не забуваємо тих, хто віддав своє життя за мир та свободу, і продовжуємо творити історію єдиної та незалежної України.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер