Олександр Андрієвський: «Витримали напруження та довели справу до кінця»

Олександр Андрієвський: «Витримали напруження та довели справу до кінця»

- "Динамо" сьогодні здобуло задовільний результат. "Ворсклі" вдалося чимось вас здивувати?

- В принципі суперники не здивували. Але це міцна команда зі своєю тактикою, у "Ворскли" видно руку тренера. Ми дуже серйозно налаштовувалися на цей матч, тому для нас такий результат - позитивний.

- Здалося, гра давалася нам легко. Чи так це?

- У першому таймі ми повністю домінували на полі, а другий "Ворскла" розпочала з пресингу. Це логічно, адже вони поступалися у два м'ячі. Нам стало складніше, але ми витримали цей накал і довели справу до кінця.

- Арбітри сьогодні приймали спірні рішення - часто використовували VAR, скасували гол, не поставили пенальті... Як оціниш сьогоднішнє суддівство? Чи є відчуття несправедливості?

- Я не можу оцінювати роботу суддів. Так, прикро, що вилучили Забарного. Але потрібно дивитися цей момент - у грі я особливо його не бачив, але зауважив, як Ілля послизнувся, він не робив цього навмисно. А про суддів не хочу говорити, просто хочеться, щоб вони судили в обидві сторони.

- Для Іллі Забарного це перша велика помилка. Команда його підтримала?

- Не можу сказати, що це помилка. Він просто послизнувся. Справа навіть не в шипах, у яких він грав, а в полі та погоді. Це випадок.

- Ти сьогодні вийшов у стартовому складі. Які емоції відчуваєш?

- Звичайно, це приємно. Але головне, що команда виграла та заробила три очки.

- "Ворскла" йде на третьому місці й очікувалося, що ця команда дасть "Динамо" бій. Чи немає відчуття, що суперники не показали сьогодні всю свою силу?

- Вони нам і дали бій. Просто ми налаштувалися на матч і зіграли зосереджено. Не можу сказати, що ми перемогли дуже легко.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер