Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Якщо є хоч маленький шанс, ми будемо намагатися за нього зачепитися»

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Якщо є хоч маленький шанс, ми будемо намагатися за нього зачепитися»

- Це була перша гра в сезоні після тривалої перерви, причому в Лізі чемпіонів. На жаль, порадувати уболівальників ми не змогли. Вважаю, що ми зовсім провалили перший тайм, припустилися дуже багатьох помилок при переході з оборони в атаку та занадто часто втрачали м'яч у середині поля. Хоча наші тренери нам казали, що це один із основних аргументів атаки «МанСіті». Друга половина гри була кращою, але в підсумку ми програли й наші шанси на прохід далі примарні...

- Яка атмосфера була в роздягальні після матчу?

- Всі засмучені, це зрозуміло. Команда не впоралася з тренерською установкою на гру. Можливо, хтось скаже, що з мого боку це відмовка, але відсутність офіційних ігор дуже сильно впливає на підготовку. Те, як ми вступали в боротьбу, було зовсім не характерно для нашої команди. Будемо дивитися, виправляти помилки, працювати. Але, на жаль, ми сьогодні багато втратили.

- А якою була розмова в перерві? Як збиралися відіграватися?

- Необхідно було, перш за все, заспокоїтися, відчути свою гру та вийти на другий тайм у зовсім іншому стані. Ну, програли перший тайм 0:2. Ну, буде 0:3, 0:4... Але потрібно було виходити та показувати ту гру, яку команда демонструвала протягом минулого року. Про це, загалом, і поговорили. Зробили певну корекцію в діях, як в обороні, так і в атаці. Щось вдалося, й я вважаю, що друга половина була кращою за першу.

- Здалося, у другому таймі стався перелом, і команда могла відігратися...

- Я нічого не можу на це сказати. Так, здавалося, так, були моменти, в одному з них добре зіграв Харт. Можливо, все могло скластися інакше. Але у футболі «можливо» значення не має. Маємо те, що маємо. 1:3.

- Що з Данило Сильвою?

- На жаль, у нього є пошкодження. Наскільки воно серйозне, поки сказати неможливо, але я думаю, що задня поверхня стегна - це, швидше за все, серйозно. А наскільки, подивляться наші лікарі та скажуть за кілька днів після обстеження.

- Як би ви прокоментували пропущені голи?

- Не буду коментувати. Команда зіграла погано в обороні.

- Питання як капітану: що з Гармашем?

- Це йому потрібно поставити питання. На жаль, він не показує тієї гри, на яку сподіваються всі: і тренери, і вболівальники. Кредит довіри, який у нього був, він сьогодні, на жаль, не виправдав. Можливо, перегорів, можливо, переоцінив свої можливості. Зараз сказати важко, та й не хочеться оцінювати по гарячих слідах. Але, як я розумію, для того, щоб зростати, виходити на інший рівень, потрібно дивитися не на те, чого ти вже домігся, а на те, що ти для зробив для того, щоб піднятися. І відслідковувати не цілі, а свої дії. Можливо, Денис десь неправильно розставив акценти.

- З яким настроєм ви тепер поїдете до Манчестера на матч-відповідь?

- Він у нас майже за три тижні. До цього буде кілька матчів у чемпіонаті та Кубку України. А в Манчестері... Якщо є хоч маленький шанс, ми будемо намагатися за нього зачепитися.

* фото А.Куцан

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер