Олексій Дроценко: «У нас кожен футболіст може взяти відповідальність на себе»

Олексій Дроценко: «У нас кожен футболіст може взяти відповідальність на себе»

У першій частині сезону-2021/2022 в Еліт-лізі ДЮФЛУ київське «Динамо» U16 (футболісти 2006 року народження) здобуло 10 перемог у 10 матчах із феноменальною різницею м'ячів 47:4. Проміжні підсумки виступу своїх підопічних підбив старший тренер команди Олексій Дроценко.

– Першу частину сезону можна оцінити з позитивного боку. Ми посіли перше місце у групі, виграли всі матчі, при цьому показували хорошу якісну гру.

– Максимальна кількість очок дозволяє з оптимізмом дивитися у весняну частину сезону?

- Зараз у нас велика перерва між першою та другою частиною – близько чотирьох місяців, тому готуватимемося до весни. Постараємося, щоб результати та гра були не гіршими, ніж восени. Вже досягнутий багаж зобов'язує нас готуватися з ще більшою відповідальністю, адже ми маємо певні завдання.

- Лише у двох матчах із десяти ваші підопічні забили менше трьох м'ячів. Як то кажуть, найкращий захист – це напад?

- При цьому були кілька матчів, де ми забили лише по одному м'ячу. Щоправда, у цих поєдинках мене більше цікавила не кількість голів, а якість гри в обороні та атаці. Ми спочатку вимагали від хлопців, щоб вони показали хороший футбол, а також суворо зіграти в обороні. А результати… Звичайно, коли забивається багато м'ячів, це тішить, оскільки хлопці демонструють хорошу реалізацію моментів, які створюють.

- Ваша команда забила 47 м'ячів у 10 матчах, але яскраво вираженого бомбардира немає – у Пономаренка дев'ять м'ячів, у Пашка шість, у Лобка та Шевченка по п'ять. Виходить, забити може, в принципі, будь-який гравець?