Олексій ГЕРАСИМЕНКО про плани роботи «Динамо» U-19 у міжсезоння

Олексій ГЕРАСИМЕНКО про плани роботи «Динамо» U-19 у міжсезоння

В ексклюзивному інтерв'ю офіційному сайту «Динамо» (Київ) спеціаліст поділився планами підготовки на найближчі два місяці.

- Олексію Петровичу, вітаємо вас зі святами! Вдалося відпочити, або ж тренеру спокій лише сниться?

- Дякую! Я також вітаю всіх зі святами! Відпустку провів нормально, був із родиною, вдалося поїхати й до батьків до Росії, зустрілися з друзями. Набрався сил перед весняною частиною сезону.

- В якому стані та настрої повернулися ваші підопічні?

- Все добре, хлопці у відмінному стані й настрої. У вівторок, 14 січня, приїдуть і ті, хто виступав за збірну України на Меморіалі Валентина Гранаткіна в Санкт-Петербурзі. Розділившись на дві групи, пройшли медичне обстеження, результати якого будуть трохи пізніше.

Зараз у нас попереду виступи на Меморіалі Олега Макарова. Група футболістів U-19 виступить за «дубль» Валентина Белькевича, а друга половина – за «Динамо-2» Олександра Хацкевича.

- Як ще вестиметься підготовка до весняної частини сезону, адже до найближчого матчу з «Шахтарем» ще близько двох місяців?

- Звичайно ж, план роботи в нас уже є. Спочатку турнір Макарова, а потім і надалі будемо тренуватися в Києві. Займемося біговою роботою, аеробікою та акробатикою. А потім плануємо вирушити на збори до Криму. Там уже й будемо відпрацьовувати певні тактичні схеми та побудови, відшліфовувати свою майстерність перед стартом чемпіонату.

- Чи варто очікувати змін у складі «біло-синіх»? Чи можливо, що ви будете підключати до поєдинків U-19 футболістів випускного року академії, або ж розглянете варіанти запрошення талановитих хлопців з інших команд?

- Швидше за все, група гравців нас залишить. Їх, у свою чергу, справді замінять хлопці випускної групи динамівської академії – футболісти 1997 року народження. Ми ще будемо вирішувати, хто буде з нами тренуватися. Ймовірно, на збори з «дублем» вирушить 6-7 футболістів, а з нами працюватимуть гравці U-17.

- Які максимальні цілі стоять перед командою на весняну частину чемпіонату України?

- Звичайно ж, ми прагнемо посісти перше місце. Але, як ви самі розумієте, нам буде непросто. Футболісти 1995 року народження є основними виконавцями й «Шахтаря», й «Чорноморця», й «Металіста», в той час як у нас грають хлопці, які молодші на рік-два. Завдання – перше місце, а там уже будемо дивитися, що вийде й над чим ще потрібно працювати.

www.fcdynamo.kiev.ua

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер